Skip to main content

Patėvis visą gyvenimą savo podukrą mylėjo taip, lyg būt biologinis jos tėvas. Tačiau vieną dieną vyras pamatė, ką padarė podukra ir apsipylė ašaromis

Kristin Russell net ir šiandien prisimena, kaip jos patėvis Dave žaidė su ja barbėmis, skaitė knygas ir palaikė visose veiklose, kurių ji ėmėsi vaikystėje ir paauglystėje. Dave buvo ir yra nuostabus patėvis, iš kurio meilės galėtų pasimokyti net ir daugelis biologinių tėvų.

Reklama

Vyras visada stengėsi, kad kitiems būtų geriau, net jei dėl to reikėtų paaukoti kai ką brangaus. Viena didžiausių svajonių, kurią Dave paaukojo dėl šeimos, buvo jo jaunystės svajonių automobilis Porsche. Jis turėjo 1973-ųjų Porsche 914, kurią planavo prikelti naujam gyvenimui. Dave labai jį mylėjo ir tai nenuostabu – juk tai žavus sportinis automobilis.

Tačiau tuo metu, kai vyras susitaupė pakankamai pinigų automobilio tvarkymui, jis visas santaupas skyrė gražioms vestuvėms su Kristin mama. Porsche liko dulkėti garaže, o po kelių metų buvo išparduotas dalimis. Taip vyro jaunystės svajonė liko neišsipildžiusi…

Reklama

Kristin užaugo protinga ir sėkminga moterimi, tačiau ji visada žinojo, kad viskas taip susiklostė tik dėl mamos ir patėvio meilės jai. Moteris ilgą laiką galvojo, kaip galėtų tėvo dienos proga nustebinti Dave ir sugalvojo patį nuostabiausią būdą. Kristin surado identišką automobilį, kurio pasiimti ji nukeliavo per visas Jungtines Amerikos Valstijas.

Reklama

Pargabenusi patėvio svajonių automobilį Kristin pasirūpino, kad mechanikai jį sutvarkytų, o Dave iš karto galėtų su juo pravažiuoti. Tai buvo labai sunki užduotis moteriai, nes tokie automobiliai yra itin reti. Tačiau Kristin darė viską, kad įteiktų pačią nuostabiausią dovaną savo patėviui…

Moteris nuvyko pas tėvus, įteikė sveikinimo atvirutę ir pasakė Dave, kad labai jį myli ir apsikabino. Visa ši graži akimirka buvo filmuojama, tačiau tada kieme pasigirdo automobilio variklio riaumojimas ir jie išėjo į lauką. Dave akys nušvito, pamačius savo jaunystės svajonę, tačiau tuo metu jis dar nesuprato, kad Porsche yra būtent jo.

Reklama

Vyras galvojo, kad podukra jį tiesiog išsinuomavo. Virgi netrukus paslaptis buvo atskleista, o vyro skruostais pradėjo riedėti laimės ašaros. Dave stipriai apsikabino savo podukrą ir toliau negalėjo patikėti tokia dovana.

Tuo tarpu Kristin padėkojo už viską, ką jis dėl jos ir mamos padarė per visą gyvenimą. Ji negalėjo turėti geresnio tėčio nei Dave.

Tada vyras su pasimėgavimu atsisėdo į savo Porsche ir išvažiavo apsukti ratą kaimynystėje.

Automobilis dabar tapo ne tik jaunystės svajonės simboliu, bet ir didžiausia podukros meilės išraiška už daugybę nuostabių metų, kuriuos jis paaukojo šeimai.

Akimirka, kai Kristen įteikė Dave dovaną:

Reklama