Skip to main content

Pavargusi mergina užmigo traukinyje, tačiau pabudusi ji pamatė, ką jai padarė nepažįstamas vyras ir iš karto apsipylė ašaromis

Mobilieji telefonai neatpažįstamai pakeitė mūsų gyvenimus. Nuostabu, kad galime bendrauti su pačiais artimiausiais žmonėmis, kurie yra už šimtų ar tūkstančių kilometrų nuo mūsų. Tačiau kartais mes išsiblaškome ir nesuvokiame, jog aplinkiniai gali klausytis mūsų pokalbių. Taip nutiko ir šiai jaunai merginai…

Reklama

Ji telefonu pasakojo mamai apie užklupusias problemas ir užmigo traukinyje. Pabudusi mergina rado šalia buvusio keleivio paliktą dovaną, kuris girdėjo jos pokalbį.

Kelionės traukiniu metu Ella Johannessen paskambino mamai ir papasakojo apie savo finansines problemas. Pastarieji pusantrų metų merginos gyvenime buvo itin sunkūs – ji neteko mylimo tėčio ir senelių.

Pakalbėjusi su mama Ella užmigo traukinyje. Tačiau pabudusi ji rado netikėtą staigmeną: kažkas į jos rankas įdėjo servetėlę su suvyniotais 100£. Pamačiusi pinigus mergina negalėjo sulaikyti emocijų ir iš karto apsiverkė.

Reklama

“Po šia servetėle buvo 100£. Aš iš karto apsipyliau ašaromis, nes buvau nepaprastai dėkinga žmogui, kuris manęs net nepažįsta“ – pasakoja Ella.

Vėliau mergina parašė žinutę Facebook socialiniame tinkle, tikėdamasi, kad gerasis žmogus atsilieps. Ji norėjo asmeniškai padėkoti už dovaną.

Reklama

“Galbūt jūs galėtumėte pasidalinti šia žinute. Važiavau traukiniu iš Londono į Lidsą. Susiradau laisvą vietą ir paskambinau mamai, nes buvau labai nuliūdusi dėl savo finansinės padėties. Norėjau paklausti mamos, ar pervedė 35 £, apie kuriuos žadėjo.

Papasakojau mamai, kad turiu labai mažai pinigų ir nežinau, kaip reikės gyventi toliau. Pasikalbėjusi užsnūdau, o maždaug po pusvalandžio pabudau ir radau šią servetėlę savo rankose. Joje buvo 100£. Pradėjau verkti, nes buvau be proto dėkinga žmogui, kuris manęs net nepažįsta.

Reklama

Po 18 siaubingų mėnesių, kai netekau tėčio ir abiejų senelių, supratau, kad pasaulyje yra labai daug gerų žmonių. Norėčiau padėkoti asmeniui, kuris įteikė man šią dovaną ir tikiuosi, kad galų gale susitiksime“ – Facebooke rašė Ella.

Labai smagu žinoti, kad pasaulyje vis dar yra puikių žmonių!