Skip to main content

Mergina keliavo traukiniu, tačiau vienu metu prarado sąmonę. Pabudusi ji negalėjo patikėti tuo, kaip su ja pasielgė nepažįstamas vyras

Ellie Farnfield keliavo traukiniu į Londoną, kai pasijuto labai blogai. Traukinyje beveik nebuvo kitų keleivių, o pati mergina net nesuprato, kad prarado sąmonę. Po kurio laiko ji jau pabudo gryname ore. Tiesa, šalia jos buvo paliktas raštelis…

Reklama

“Eleonor,

tikiuosi, kad jautiesi jau kur kas geriau, kai skaitai šį raštelį. Traukinyje praradai sąmonę, o aš ištempiau tave į lauką. Žinau, kad galvos nesusitrenkei, bet koją gali ir šiek tiek skaudėti. Iš pradžių net nepastebėjau tavęs ant grindų ir netyčia užlipau ant kojos. Labai dėl to atsiprašau!

Taip pat atsiprašau, kad negaliu likti šalia tavęs. Šalia palieku puodelį kavos, kuri suteiks papildomų jėgų, bei 10 svarų kelionei taksi namo. Atsiprašau, bet tai visi gryni pinigai, kuriuos šiuo metu turiu su savimi. Tikiuosi, kad negyveni labai toli. Susisiekiau su keliais kontaktais iš tavo telefono, o gydytojai jau pakeliui. Palieku tave su geležinkelio darbuotojais. Linkiu kuo greičiau pasveikti!

Su meile, Tom“.

Reklama

Kelionės metu Ellie patyrė epilepsijos priepuolį, tačiau, laimei, nepažįstamas vyras buvo šalia. Mergina yra pripratusi prie to, kad dauguma didmiesčio gyventojų yra apatiški, todėl šis raštelis ją labai pradžiugino.

Vėliau Ellie socialinio tinklo paskyroje rašė: “Praėjusią dieną supratau, kad pasaulyje vis dar yra daugybė nuostabių žmonių. Ačiū visiems, kurie man padėjo. Ypač Tomui. Norėčiau jį surasti, grąžinti pinigus ir asmeniškai padėkoti“.

Reklama

Merginos įrašas greitai išplito, o viename interviu ji sakė:

“Labai nustebau, kai pamačiau raštelį ir pinigus šalia. Taip pat džiaugiuosi, kad viskas baigėsi laimingai.

Norėčiau padėkoti nepažįstamajam Tomui ir pasakyti: “Tu esi tikras herojus ir aš tai labai vertinu“. Jeigu tik man pavyktų su juo susitikti, mielai pavaišinčiau jį gėrimu“.

Koks kilnus vyro poelgis!

Reklama