Skip to main content

Mergina pabudo po bjauraus sapno, tačiau netrukus pastebėjo detalę, kurią matė ir sapne. Ji nuvyko į ligoninę, o gydytojai negalėjo patikėti tuo, ką girdi

Nors dalis žmonių tiki, kad sapnų nesapnuoja arba bent jau jų niekada neprisimena, dalis žmonių sapnuoja itin ryškiai. Kartais tai būna malonūs jausmai ir vaizdiniai, tačiau kartais pasąmonė krečia labai žiaurius pokštus mums miegant. Jenna Evans buvo iš tų žmonių, kurie kartais sapnuoja kažką, kartais ne.

Reklama

Vieną naktį ji miegojo labai neramiai, nes prieš tai dienos stresas matyt atsiliepė jos nervinei sistemai. Mergina miegodama sapnavo, kad važiuojant labai greitu traukiniu ją vejasi blogiukai, norintys pavogti jos sužadėtuvių žiedą.

Sapne jos sužadėtinis pasiūlė labai keistą dalyką, kurį mergina ir padarė. Jis pasiūlė jai praryti žiedą – taip vagys jo niekaip nepasieks. Ryte pabudusi mergina buvo sutrikusi, nes jos sapnas buvo tikrai kupinas įtampos. Tačiau prisiminusi detales ji pažiūrėjo į savo ranką.

Reklama

Jos sužadėtuvių žiedo ten nebuvo, o niekada jo nenusiimanti mergina žinojo, kad ji negalėjo brangenybę pamesti kažkur namuose. Staiga ji suvokė, kad tai, ką ji padarė sapne, tikriausiai padarė ir realybėje miegant. Kai Jenna papasakojo savo sužadėtiniui apie tai, kas nutiko, jis negalėjo patikėti.

Reklama

Sužadėtiniai skubiai nuvyko į ligoninę, kurioje jie vos sugebėjo paaiškinti, kas ir kaip nutiko. Gydytojams tai buvo pirmas kartas, kai suaugęs žmogus praryja ką nors sapnuojant. Nuryti nevalgomus daiktus dažniausiai linkę mažamečiai, tad tai, kas nutiko suaugusiai merginai, sukėlė šiokį tokį šoką gydytojams.

Atlikta rentgeno nuotrauka parodė, kad žiedas saugiai gulėjo merginos skrandyje. Nors galima būtų leisti gamtos dėsniams susitvarkyti su šia problema natūraliai, gydytojai nusprendė daryti zondo procedūrą, nes būsimos nuotakos nelaimei, žiedas buvo didesnis nei įprasta.

Reklama

Netrukus po nelabai malonios procedūros pora atgavo žiedą, o Jennos sveikatai pavojaus nebeliko. Medikai tik pasiūlė pabendrauti su miego specialistais ir išsiaiškinti jos tokių aktyvių sapnų priežastį ir rasti būdų, kaip miegoti kokybiškiau.

Reklama

Nors iš pradžių jos sužadėtinis ir abejojo, ar saugu Jennai grąžinti žiedą, netrukus mergina vėl puikavosi žėrinčiu deimantu ten, kur jam vieta. Jenna nepasikuklino ir pasidalino kurioziniu nutikimu Facebook puslapyje, kuriame jos istorija patiko daugiau nei 100 000 žmonių.

Laimei, ši istorija pasibaigė laimingai… Šį nuotykį mergina prisimins visą gyvenimą, o jos būsimasis vyras bus akylesnis ir stebės, ar jo mylimoji neturi ir daugiau naktinių miego “nukrypimų”. 

Reklama