Skip to main content

Naujagimės mergaitės pilvas darėsi vis didesnis ir didesnis, todėl tėvai nuvežė ją į ligoninę. Netrukus gydytojai pranešė siaubingą diagnozę

Sarah ir Chris James buvo neįtikėtinai laimingi, kai sužinojo, jog šeimą papildys antras vaikas.

Jų dukrelė Sloan gimė būdama visiškai sveika, tačiau praėjus dviems mėnesiams tėvai pastebėjo, kad ji tampa vis putlesnė. Ypatingai pilvo srityje.

Reklama

Mergaitė valgydavo tiek, kiek ir įprastas kūdikis, tačiau pilvas darėsi vis didesnis ir didesnis. Sarah ir Chris pradėjo vis labiau nerimauti…

Sloan buvo pristatyta į ligoninę, kur gydytojai pranešė neįtikėtinai liūdną žinią. Mergaitei buvo diagnozuota tulžies atrezija, kuri bėgant laikui pažeidžia tulžies latakus.

Gydytojai iš karto perspėjo tėvus, kad neišgydžius ligos gali grėsti mirtis…

Tačiau ši drąsi šeima net neketino pasiduoti!

“Galvojome, kad nuvešime dukrą į ligoninę ir gydytojai mus nuramins… Vietoj to išgirdome labai liūdnas naujienas. Išsipildė patys didžiausi mūsų košmarai“ – pasakoja mergaitės mama.

Reklama

Sloan laikinai buvo grįžusi namo, tačiau nepraėjus nei savaitei mergaitei teko grįžti į ligoninę ir gultis į intensyvios terapijos skyrių.

Vienintelis dalykas, galintis išgelbėti mergaitės gyvybę, buvo kepenų persodinimas. Ir tai buvo būtina padaryti kuo greičiau.

Nei Sarah, nei Chris nebuvo tinkami donorai, todėl savo dukros istoriją papasakojo visiems, kam tik galėjo. Taip jie tikėjosi rasti tinkamą donorą.

Reklama

Gyvų donorų taisyklės yra labai griežtos. Donoras turi būti draugas arba šeimos narys ir jis negali gauti jokios piniginės kompensacijos.

Artimas šeimos draugas Jake Tenney perskaitė pagalbos prašymą ir pasidalijo Sloan istorija “Facebook“ socialiniame tinkle.

Būtent tada atsirado netikėtas herojus…

Ištiesti pagalbos ranką nusprendė Jake brolis Steve. Jis yra JAV kariuomenės veteranas, kuris paskutinius 18 metų dirba policijos pareigūnu. Padėti žmonėms jam buvo daugiau nei įprastas dalykas.

Keturiasdešimtmetis vyras buvo visiškai sveikas ir atitiko keliamus reikalavimus. Iki pat operacijos Steve net nebuvo matęs mergaitės, kurios gyvybę ketino išgelbėti.

“Šiuo klausimu man net nereikėjo ilgai galvoti. Jeigu galiu išgelbėti keturių mėnesių mergaitės gyvybę, tai būtinai tą ir padarysiu“ – pasakoja Steve.

Reklama

Visų laimei, abi operacijos praėjo sėkmingai. Kepenys yra vienos iš nedaugelio kūno organų, kurios atsistato savaime, todėl vyro kepenys atsigaus.

Tuo tarpu mažosios Sloan kepenys augant tik stiprės.

Sloan gyvybė galėjo užgesti vos po kelių mėnesių, tačiau dėl nesavanaudiško Steve poelgio ši istorija turi laimingą pabaigą!

Reklama