Skip to main content

Pora susilaukė dvynukių, tačiau greitai pastebėjo, kad vienos mergaitės pilvas neįprastai didelis. Atlikti tyrimai parodė siaubingą tiesą

2007 m. liepos 4 d. Alissa ir Michael Dunn susilaukė dvynukių, kurioms davė Madeline ir Isabellos vardus.

Laimingi tėvai džiaugėsi šeimos pagausėjimu, tačiau po dviejų mėnesių pastebėjo, kad vienos iš dvynukių (Madeline) pilvas yra neįprastai patinęs. Nieko nelaukę tėvai nuvyko pas gydytojus.

Reklama

“Tą akimirką gydytojo veidas iš karto pasikeitė. Su žmona jautėme, kad tai nežada nieko gero“ – prisimena mergaičių tėtis.

Tėvai jaudinosi ne be reikalo. Vos dviejų mėnesių sulaukusiai Madeline buvo diagnozuotas vėžys.

Neilgai trukus panašūs simptomai pasireiškė ir Isabellai. Vėliau paaiškėjo, jog abi dvynukės turi po naviką toje pačioje kūno vietoje.

Mažoms mergaitėms pasireiškė labai reta vėžio forma, o gydytojams buvo sunku patikėti, kad identiškoms dvynėms tuo pačiu metu vystosi ši sunki liga. Specialistai nebuvo tikri, ar Isabellai ir Madeline pavyks išgyventi…

Reklama

Apsvarstę visus galimus variantus, gydytojai rekomendavo atlikti chemoterapijos kursą. Tai buvo labai sunkus gyvenimo etapas mergaičių tėvams.

“Iš pradžių visa situacija atrodė labai niūriai. Mes net negalėjome prisiliesti prie savo dukrų odos, nes joms labai skaudėjo“ – pasakoja mama.

Skausmas buvo aiškiai matomas dvynukių veiduose, tačiau bėgant laikui jos pradėjo judėti ir šypsotis. Tokių žvalių mergaičių tėvai nebuvo matę visą mėnesį.

Reklama

Isabellos ir Madeline sveikata gerėjo kiekvieną savaitę.

Po kelis mėnesius trukusių chemoterapijos kursų tėvai su nekantrumu laukė tyrimų rezultatų.

Galiausiai tėvai sulaukė lemtingo skambučio iš gydytojo. Jis džiugiai pranešė, kad abi mergaitės yra visiškai sveikos, o jų kūnuose neliko jokių vėžio pėdsakų.

Šiandien dvynukėms jau po 15 metų ir jos yra visiškai sveikos, bei gražios paauglės.

Kokia graži istorija!

Reklama