Skip to main content

Vaikinas pagalvojo, kad gydytojas juokauja, kai liepė jam atlikti nėštumo testą. Tačiau greitai paaiškėjo to priežastis

Byron Geldard net kelis mėnesius jautė stiprius skausmus pilvo srityje. Aštuoniolikmetis vaikinas galiausiai nusprendė apsilankyti pas gydytoją, kad išsiaiškintų, nuo ko kyla ties stiprūs skausmai pilvo šone. Po apžiūros gydytojas paaiškino, kad tai paprasčiausias raumenų patempimas.

Reklama

Visgi skausmas niekur nedingo ir Byron buvo priverstas dar kartą apsilankyti pas gydytoją. Specialistui atlikus išsamesnius tyrimus paaiškėjo, kad vaikinas serga vėžiu. Tačiau gydytojas niekaip negalėjo pasakyti, kokio tipo vėžį turi jaunuolis. Tai buvo itin svarbu, nes nuo tikslios diagnozės priklausė jauno vyro gyvybė.

Galiausiai gydytojai išrašė vaikinui siuntimą į onkologijos skyrių Kembridžo ligoninėje.

Ten patyręs gydytojas liepė vaikinui kuo greičiau atlikti nėštumo testą.

Byron liko priblokštas nuo tokio pasiūlymo ir netgi pagalvojo, kad taip gydytojas juokauja.

Reklama

“Negalėjau patikėti, kai pamačiau, kad nėštumo testas teigiamas. Akimirką galvojau, kad apie mane bus sukurtas koks dokumentinis filmas“ – įvykius prisimena Byron

Visgi nėštumo testas vis dažniau naudojamas siekiant nustatyti sėklidžių vėžį. Šios rūšies vėžys gamina tuos pačius hormonus, kaip ir moterys nėštumo metu. Taip, vos per kelias minutes, gydytojai nustatė tikslią Byron diagnozę.

Reklama

Netrukus jaunuoliui buvo pradėtas taikyti chemoterapijos kursas, po kurio liga atsitraukė. Vaikino gyvybę išgelbėjo paprasčiausias nėštumo testas.

“Apėmė tikrai keistas jausmas, kai gydytojai pasakė, kad man vėl viskas gerai“ – sakė Byron.

Po įveiktos ligos vaikinas galėjo ir vėl grįžti į įprastą gyvenimą, nors jam vis dar sunku patikėti savo gyvenimo istorija…

Reklama