Skip to main content

Mergina labai pasimetė, kai ją sustabdė pareigūnas ir paprašė atlikti blaivumo testą. Netrukus paaiškėjo, kad tai tik labai gudraus plano dalis

Ellen Alexander labai sutriko, kai ją sustabdė policijos pareigūnas ir pasakė, kad ji yra įtariama dėl vairavimo būnant neblaiviai. Pasimetusi mergina nežinojo, kad visa tai yra labai gudraus plano dalis.

Reklama

Pareigūnas Kevin Bowes planavo pasipiršti savo merginai, tačiau norėjo, kad ši akimirka būtų kažkuo ypatinga. Ir jam pavyko sugalvoti tokį unikalų pasipiršimo būdą, kad mylimoji nepamirš visą likusį gyvenimą.

Kevin kreipėsi į savo kolegas, jog šie sustabdytų jo merginą ir pareikštų, jog ji yra įtariama dėl vairavimo būnant neblaiviai.

Pareigūnai paprašė Ellen išlipti iš automobilio ir atlikti tam tikrus testus blaivumo nustatymui. Mergina šiek tiek sutriko, tačiau nuosekliai vykdė pareigūnų reikalavimus.

Reklama

Kol Ellen bandė įrodyti savo blaivumą, jos vaikinas pribėgo iš galo ir priklaupė ant vieno kelio. Galiausiai pareigūnas liepė atlikti paskutinį veiksmą: apsisukti ratu. Mergina dar labiau pasimetė pamačiusi, jog mylimasis jai peršasi.

Ellen sunkiai galėjo atsigauti po visų blaivumo testų, tačiau netrukus nubėgo į Kevino glėbį. Mergina ir verkė, ir juokėsi vienu metu.

“Ar tai reiškia taip?“ – dar pasitikslino Kevin, o mylimoji linktelėjo galva.

Reklama

“Didžiausi sveikinimai mūsų pareigūnui Bowes. Jo mylimoji manė, jog yra sustabdyta dėl įtariamo vairavimo būnant neblaiviai, tačiau ši pareigūnų patikra pakeitė jos gyvenimą. Galima tik žavėtis, kaip originaliai pareigūnas Bowes pasipiršo savo merginai. Labai didžiuojamės tavimi, broli, ir džiaugiamės, kad galėjome prie viso to prisidėti. Linkime gražaus gyvenimo kartu“ – socialiniame tinkle rašė policijos departamentas.

Pasipiršimo vaizdo įrašas, kuris socialiniame tinkle “Facebook“ buvo peržiūrėtas daugiau nei 15 mln. kartų:

Reklama