Skip to main content

Nuotaka pasimetė, kai pakeliui link altoriaus jos tėvas nubėgo prie buvusios žmonos vyro, su kuriuo jis nesutarė ir stvėrė jį. Netrukus mergina pravirko, tačiau iš laimės

Skyrybos beveik niekada nepraeina be nuoskaudų ar dužusių širdžių. Kad ir kaip du suaugę žmonės stengtųsi išsiskirti draugiškai, visada atsiranda problemų, dėl kurių du žmonės negali sutarti. Brittany Peck nuo ankstyvos vaikystės prisimena tą skaudų jausmą matant savo tėvus, kurie nebemyli vienas kito.

Reklama

Merginos tėvai pradėjo skyrybų procesą kai jai buvo vos 6-eri. Tai nebuvo taikios ir gražios skyrybos, nes užsispyrę tėvai išsiskyrus tarpusavyje pradėjo ilgą ir ne visai gražią kovą dėl vaikų globos. Brittany tėvas, Todd Bachman, nenorėjo nusileisti buvusiai žmonai ir iš paskutiniųjų kovojo dėl pilnos dukros globos.

Jo kraują nesantaikai kaitino ir faktas, kad buvusios žmonos gyvenime atsirado kitas vyras. Todd Cendrosky vedė Brittany mamą ir norėdamas to ar ne, Brittany biologinis tėvas turėjo susitaikyti, kad jo dukra dabar turi ir patėvį. Galiausiai jų kova už globą pasibaigė, biologiniai tėvai pasiekė kompromisą dėl dukros.

Reklama

Brittany užaugo visą laiką jausdama, kad ji yra tarp dviejų barikadų pusių. Mergina labai mylėjo tiek savo tėvą, tiek patėvį. Tačiau sunku buvo pasakyti, kad šie du vyrai kada nors jaus vienas kitam ką nors daugiau nei panieką. Su laiku jie išmoko bent jau “pakęsti” vienas kitą, nes nei vienas neturėjo jokių galių išstumti vienas kitą iš Brittany gyvenimo.

Reklama

Kai merginos gyvenime atėjo jos viena gražiausių dienų – vestuvės- ji juto neįtikėtiną įtampą. Mergina planavo tradicinę ceremoniją, kurios metu tėvas turėjo palydėti nuotaką prie altoriaus. Tačiau Brittany juto stiprų spaudimą, nes jai reikėjo pasirinkti – kuris iš dviejų vyrų, kuriuos ji abu myli, turės tą garbę didžiąją dieną.

Galiausiai ji priėmė sprendimą, kad prie altoriaus su ja eis jos biologinis tėvas. Galima tik įsivaizduoti, kokį pasididžiavimą savimi juto Todd, kai jo dukra suteikė jam prioritetą. Tačiau tuo pat metu jis pajuto, kad jis pagaliau privalo pamiršti senas nuoskaudas ir tapti didesniu vyru – bent jau dėl savo dukros.

Reklama

Lemtingą dieną, kai Brittany su tėvu jau turėjo žengti link altoriaus, jos tėvas paliko ją ir pasakė: “Tuoj grįšiu”.

Tėvas nuskuodė link sėdėjusių svečių ir griebė dukros patėvį už rankos.
“Tu ją auginai ne ką mažiau, nei aš. Tu nusipelnei šito ne ką mažiau. Tad eime, kartu palydėsime mūsų dukrą prie altoriaus”– patėviui pasakė Todd.

Reklama

Patėvio akyse iš karto atsirado ašaros, nes tokio ceremonijos posūkio nesitikėjo nei jis, nei niekas kitas. Galiausiai tėvas ir patėvis palydėjo Brittany iki jos būsimą vyro ir suteikė jai neįtikėtinai daug laimės. Tai buvo nuostabi akimirka merginai, kuri pagaliau pajuto, kad du brangūs jai žmonės gali sutarti bei gyventi taikoje ir net draugystėje.

Dažnai poros stengiasi palaikyti gerus santykius dėl vaikų, tačiau mažai kas suvokia, kad jiems patiems gyvenimas santarvėje yra labai naudingas.

“Aš supratau kai ką esminio. Kai kažkas priima tavo vaiką kaip savo ir myli bei aukojasi dėl jo, nelieka nieko kito tik gerbti tokį žmogų” – sakė jaunosios tėvas.

Abu vyrai pagaliau suprato, kad kovoti nebuvo dėl ko ir kad abiems jiems yra vietos jų dukros ir jos naujos šeimos gyvenime.

Video iš Brittany vestuvių žemiau esančiame interviu:

Reklama