Skip to main content

Naktį pabudęs berniukas netikėtai užtiko tėtį su tarnaite. Ryte vaikas tėčiui papasakojo tai, ką jis išgirdęs vos nenualpo

Kartais net suaugusiam žmogui gali būti sunku suprasti, kaip iš tiesų veikia valstybė. O ką jau kalbėti apie mažus vaikus. Vienas tėtis pabandė paaiškinti sūnui kas yra politika, tačiau kitą dieną viskas atsisuko prieš jį patį.

Mažasis Rokas grįžo iš mokyklos ir atsisėdo prie virtuvės stalo. Berniukas buvo labai susimąstęs ir netrukus kreipėsi į tėtį, kuris stovėjo prie viryklės ir ruošė vakarienę.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

– Tėti, mokykloje mes gavome užduotį. Ar galėčiau užduoti tau klausimą? – paklausė sūnus.

– Žinoma, sūnau. Klausk! – tėtis džiaugėsi galėdamas padėti.

– Kas yra politika?

Asociatyvi nuotrauka

– Kaip čia tau lengviau paaiškinti… Aš uždirbu pinigus, todėl pavadinkime mane kapitalizmu. Tavo mama yra vyriausybė, nes švaisto pinigus į visas puses. Tarnaitė yra darbininkų klasė, nes dirba fizinį darbą. Tu sūneli, esi liaudis, nes kuri visuomenę. O tavo mažasis broliukas yra ateitis. Ar maždaug supratai?

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

– Manau, kad taip. Ačiū, tėti!

Berniukas nuėjo miegoti, bet naktį jį pažadino mažojo broliuko, kuris prisidarė į sauskelnes, verksmas. Rokas nuėjo į mamos kambarį, bet niekaip negalėjo jos pažadinti, todėl nuėjo į tarnaitės kambarį.

O ten tarnaitė su jo tėvu užsiėmusi meilės reikalais. Roko niekas nepastebėjo, nes jis pasiskubino išeiti. Berniukas šiaip taip nuramino broliuką ir nuėjo miegoti.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Ryte tėvas klausia:

– Na, Rokai, ar supratai kas yra politika?

– Taip, tėti, supratau. Kol vyriausybė miega, kapitalizmas išnaudoja darbininkų klasę, ignoruojama liaudis nerimauja, o ateitis guli š*de.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama