Skip to main content

Moteris net 20 metų rūpinosi savo sergančiu vyru. Po jo mirties sūnus pateikė labai netikėtą pasiūlymą

Net 20 metų Bartono mama Carla rūpinosi jo tėčiu Karlu, po to, kai jį ištiko insultas.

Po tėčio mirties Barton pradėjo jaudintis dėl savo 77-erių mamos, kuri jautėsi labai vieniša.

“Tėčio mirtis nesukėlė didelio šoko, tačiau mama net 20 metų rūpinuosi juo 24 valandas per parą. Ji jautėsi liūdna ir vieniša, bei nežinojo, kaip reikės gyventi toliau“ – pasakoja Barton.

Reklama

Sūnui kilo unikali idėja, kai jis peržiūrėjo nuotraukas iš liūdnai pagarsėjusios mamos kelionės po Europą 1962-aisiais. Tais metais Carla sužinojo, kad jos sužadėtinis turi meilužę, todėl ji paėmė vestuvių pinigus ir pasileido į tarptautinę kelionę.

Barton pagalvojo, kad panaši kelionė padėtų mamai atsigauti po tėčio mirties.

“Nusprendžiau pasinaudoti keliomis nuotraukomis ir nuvežti mamą būtent į tas pačias vietas. Norėjau, kad ji prisimintų savo jaunystę“ – sako Barton.

Tačiau iš pradžių moteris dvejojo…

Reklama

“Buvau labai nustebinta ir sujaudinta, bet tiesiog nemaniau, kad galiu tai padaryti. Visgi sūnus moka puikiai įkalbėti ir leidomės į šią nuostabią kelionę“ – pasakoja Carla.

Mama ir sūnus aplankė 20 įvairių Europos miestų ir vietų, taip paminint 20 metų, kuriuos Carla paaukojo rūpinantis savo vyru. Tai buvo ne tik bandymas pakelti mamos nuotaiką. Barton norėjo padėkoti jai už begalinę meilę tėčiui visus šiuos metus.

Reklama

“Mama patyrė 20 nuotykių už tuos 20 metų, kuriuos ji paaukojo tėčiui“ – pasakoja sūnus.

Beveik įpusėjus kelionei Barton pastebėjo, kad mamos savijauta pradėjo gerėti.

“Ji tapo kur kas aktyvesnė. Jeigu kelionės pradžioje kažko atsisakydavo, tai paskui tapo pirmąją, kuri sakė “padarom tai“ – džiaugiasi sūnus.

Praėjus metams po Karlo mirties, Lapkričio 7 d. mama ir sūnus apsilankė Talacre mieste Velse. Čia gyveno jo protėviai.

“Prasmingiausia diena buvo Velse, kai turėjome Karlo atminimo dieną. Ją praleidome švyturyje, kuriame prieš 150 metų dirbo jo prosenelis. Čia tikrai labai gražu“ – prisimena Carla.

Reklama

Ir nors moteris iš pradžių abejojo, ar leistis į kelionę būtų teisingas sprendimas, dabar ji džiaugiasi savo pasirinkimu.

“Iš šios kelionės gavau kur kas daugiau, nei iš pradžių galvojau. Tai buvo vienas geriausių sprendimų mano gyvenime“ – sako Carla.

Kokia nuostabi sūnaus padėka mamai už jos pasiaukojimą!

Reklama