Skip to main content

Padavėja aptarnavo nuolatinį kavinės lankytoją, tačiau 92-ejų vyras pateikė netikėtą pasiūlymą, kuris akimirksniu pribloškė merginą

Amerikietė Melissa Mainier jau nuo seno žinojo, jog nori tapti slaugytoja. Tačiau mergina neturėjo pinigų susimokėti už studijas, todėl, kaip ir milijonai kitų jaunuolių, pasiėmė banko paskolą.

“Žinojau, kad teks derinti studijas su darbu, jog galėčiau susimokėti įmokas bankui“ – pasakoja jauna mergina.

Tačiau Melissa nežinojo, kad vienas geraširdis žmogus išties jai pagalbos ranką…

Reklama

Mergina įsidarbino padavėja “Peachtree“ kavinėje, kurios reguliarus lankytojas buvo Benjamin Olewine. Neilgai trukus garbaus amžiaus vyras susipažino ir su Melissa.

“Puikiai pažįstu visą kavinės personalą. Žinau apie jų svajones ir problemas. Stengiuosi jiems padėti, kuo galiu“ – anksčiau pasakojo Benjamin.

Benjamin turėjo sėkmingai veikiantį verslą ir bėgant metams uždirbo ne vieną milijoną dolerių. Tačiau jis nesistengė susikrauti kuo didesnių turtų. Vyras mielai savo pinigais dalinosi su kitais.

Reklama

“Pamenu, kad jo sąskaita kavinėje siekė vos kiek daugiau nei 3 dolerius. Tačiau jis pažvelgė į mane ir pasakė: “Melissa, aš mielai sumokėčiau už jūsų studijas“ – prisimena mergina.

Melissa sunkiai galėjo tuo patikėti, tačiau Benjamin kalbėjo visiškai rimtai.

“Benjamin laikėsi savo žodžio ir kiekvieną mėnesį mokėjo bankui už mano studijas“ – sako mergina.

Melissa galėjo pilnai susikoncentruoti į studijas ir jai nebereikėjo dirbti padavėja, tačiau ji ir toliau susitikdavo su Benjamin “Peachtree“ kavinėje.

Reklama

Po kurio laiko mergina baigė studijas ir tapo slaugytoja.

2017 m. Benjamin gyvybė užgeso, tačiau jį ir šiandien prisimena daugybė žmonių, kuriems jis ištiesė pagalbos ranką.

“Na, aš esu žinomas, kaip žmogus, kuris moka puikius arbatpinigius“ – juokais sakydavo Benjamin.

Didžiausia pagarba šiam vyrui…

Reklama