Skip to main content

Kavinės lankytoja slapčia padarė nuotrauką ir parodė padavėjos elgesį su senu vyru. Nuotrauka akimirksniu išplito visame pasaulyje

Dažnai sakoma, kad šiuolaikinis jaunimas negerbia vyresnių žmonių. Tam tikrais atvejais šis pasakymas yra teisingas. Jaunimas turėtų labiau gerbti tuos, kurie sukūrė pasaulį tokį, kokiame gyvename.

Reklama

Tačiau yra ir išskirtinių atvejų. Kiekvieną dieną jaunuoliai atlieka nuostabius darbus apie kuriuos turėtų sužinoti visi.

18-metė Evoni Williams stovėjo už prekystalio ir dirbo sau įprastą darbą “Vaflių namuose“ Hiustone. Kavinėje pasirodė pagyvenęs vyras, kuriam reikalingas deguonies balionas. Jis stengėsi susipjaustyti savo maistą, tačiau jo rankos jau nebeveikia kaip anksčiau. Mergina kreipėsi į senjorą ir pasiūlė savo pagalbą.

Už nugaros stovėjusi moteris padarė šio gražaus poelgio nuotrauką ir pasidalino ja Facebooke. “Ji nedvejodama paėmė vyro lėkštę ir padėjo jam supjaustydama maistą. Tai atrodo kaip paprastas dalykas, bet pagyvenusiam vyrui sunku tai padaryti. Džiugu, kad yra tokių gerų žmonių“ – rašė Laura Wolf.

Reklama

Praėjus vos savaitei po šio gražaus poelgio, nuotrauka buvo pasidalinta net 40 000 kartų. Fotografija pasiekė ir Teksaso Pietų universiteto vadovybę, kuri padovanojo 16 000$ stipendiją merginai.

Reklama

Tai buvo gyvenimą keičianti dovana Evoni, kuri tuo metu buvo baigusi vidurinę mokyklą. Ji įsidarbino “Vaflių namuose“ norėdama sutaupyti pinigų mokslams universitete. Pati mergina teigė, kad ją pamalonino toks dėmesys, tačiau nemano, kad jos poelgis yra kažkuo ypatingas.

“Apie šią nuotrauka sužinojau tik po kelių valandų“ – sako Evoni.

Pasak pačios merginos, buvo akivaizdu, jog senukui reikalinga pagalba.

“Aš tiesiog padariau tai, ką turėjau padaryti“.

Reklama