Skip to main content

Mergina netyčia nusiuntė savo nuotrauką ne tam gavėjui. Nepažįstamasis net neįsivaizdavo, kad netrukus dėl šios jos klaidos jis išgarsės visame pasaulyje

Gyvenimas susideda iš mažų netikėtumų, apie kuriuos dažnai nė nesusimąstome. Atrodytų visiškas atsitiktinumas dažnai įrodo esąs Dievo pasiųsta pagalbos ranka. Tuo įsitikino ir viena šeima, kurios vienas iš kuriozinių atvejų tapo didžiausiu palaiminimu iš dangaus.

Reklama

Viskas prasidėjo nuo to, kad abiturientė Sydney Uselton ruošėsi mokyklos šventei, matavosi sukneles ir netyčia išsiuntė nuotrauką iš salono ne tam gavėjui. Nuotrauką gavo 6 vaikų tėvas Tony Wood, kuris iš karto pasimetė pamatęs nepažįstamą numerį ir akivaizdžiai ne jam skirtas nuotraukas.

Tačiau jis žinojo, kad tokie dalykai netyčia atsitinka, todėl jis nusprendė atsakyti. Jis parašė merginai, kad ji nusiuntė nuotrauką ne tam, kam ji tikėjosi. “Mano žmonos dabar nėra namie, todėl negaliu paklausti jos nuomonės. Tačiau mano vaikai mano, kad tu atrodai su šia suknele nuostabiai, tad rinkis šią”.

Reklama

Kartu su šmaikščia žinute vyras išsiuntė ir savo vaikų nuotrauką, kurioje jie rodė savo palaikymą rodydami nykščiais į viršų. Mergina į Tony žinutę nebeatrašė, o Tony su laiku irgi pamiršo apie kuriozą. Tą dieną Tony žmonos nebuvo namie, nes ji su vienu iš vaikų vardu Kaizler buvo ligoninėje, kur jį gydė nuo leukemijos.

Reklama

Berniukas buvo diagnozuotas 2015-aisiais, o nuo to laiko jam teko iškęsti ilgus ir sunkius gydymus. Gausi šeima taip pat negalėjo susidoroti finansiškai su gydymo išlaidomis, todėl ji buvo įsteigusi aukų rinkimo kampaniją internete. Praėjus keletui savaičių po žinučių kuriozo su nežinoma mergina, Tony gavo pranešimą iš draugo.

Tavo vaikas išgarsėjo internete, pažiūrėk!” – tokį pranešimą gavo vyras. Pasirodo, netyčiniu trumpu pokalbiu internete pasidalino Sydney draugė. Žmonėms taip patiko toks malonus kuriozas, kad visi pradėjo juo dalintis ir rodyti savo draugams. Netrukus ir pats Tony parašė komentarą po išgarsėjusia pokalbio nuotrauka su padėka išgarsinant jo šeimą. Kartu jis paminėjo, kad jo sūnus Kaizer kovoja su leukemija ir paprašė visų pamačiusių šią istoriją pasimelsti dėl jo sveikatos.   

Reklama

Netikėtai visame pasaulyje išplitusiame įraše buvo trumpa istorija apie ne ten nusiųstas nuotraukas, šmaikštus ir malonus Tony atsakymas ir visa Kaizler ligos istorija. Šimtai tūkstančių žmonių buvo sujaudinti berniuko ligos ir nusprendė ne tik pasimelsti už jį, tačiau ir prisidėti prie jo gydymo.

Reklama

Staiga visas įrašas tiesiog sprogo internete ir surinko per 700 000 paspaudimų ir 300 000 pasidalinimų. Vienu momentu iš viso pasaulio įvairūs žiniasklaidos kanalai susisiekė su Tony ir norėjo gauti interviu. Vyras pastebėjo, kaip šis pozityvus atsitiktinis įvykis sulaukė tokio atgarsio, nes pasaulis nori pozityvių žinių.

Staiga šeima sulaukė begalinio palaikymo, o per dvi paras buvo surinkta per 50 000 dolerių. Nei Sydney, nei Tony ir visa jo šeima absoliučiai nesitikėjo tokio istorijos posūkio, tačiau visiems ji pasisuko tik geriausia linkme. Sydney, Tony ir visi kiti pripažino, kad atsitiktinumų nebūna, o Sydney žinutė tai buvo aukštesniųjų jėgų pagalba iš dangaus.

Dabar berniukas yra pasveikęs ir džiaugiasi nuostabia vaikyste.

Interviu su visa Wood šeima anglų kalba:

Reklama