Skip to main content

Vaikinas kiekvieną dieną užgauliojo savo merginą dėl išvaizdos. Galiausiai ji davė atsaką, kuris sužavėjo tūkstančius žmonių visame pasaulyje

Brittaney Lynn Shane sulaukdavo nuolatinių priekaištų dėl išvaizdos iš savo vaikino. Jis griežtai kontroliavo, kaip ji turi atrodyti, ką rengtis ir ką valgyti. Žodinis smurtas buvo tai, prie ko Brittaney jau buvo spėjusi priprasti. Galiausiai jauna mergina visiškai prarado pasitikėjimą savimi…

Reklama

Brittaney pasidalino Facebook įrašu, kuriame pasakoja apie tai, kaip jai pavyko susigrąžinti pasitikėjimą savimi po skyrybų su viską kontroliuojančiu vaikinu.

“Tu nuolat kartojai, kad man netinka ilgi plaukai ir kad tau labiau patinka merginos su trumpais plaukais. Taigi dažnai juos trumpinau. Tu juokeisi iš manęs ir sakei, kad atrodau kvailai, kai nusidažiau plaukus raudonai. Tuomet juos vėl perdažiau į šviesią spalvą.

Tu visada sakei, kad naudoju per daug makiažo. Taigi nustojau jį naudoti. Sakei, kad mano tatuiruotės yra baisios ir neskoningos. Tau nepatiko mano auskarai. Taigi išsiėmiau visus auskarus ir nebesidariau tatuiruočių.

Kiekvieną kartą pabrėždavai net menkiausias mano klaidas. Aš dariau viską, kad daugiau jų nekartočiau.

Reklama

Tu vis sakei, kad priaugau svorio. Taigi su kiekvieną dieną valgiau vis mažiau. Tu nuolat pabrėždavai visus mano trūkumus, kokius tik galėjai rasti. Taip aš visiškai praradau pasitikėjimą savimi.

Aš padariau viską, kad būčiau tuo, kuo tu nori. Aš padariau viską, ką prašei. Bet vis tiek to nepakako. Tu palikai mane dėl jaunesnės ir gražesnės merginos, kurią galėtum formuoti taip, kaip nori. Daryti lygiai tą patį, ką darei su manimi.

Reklama

Dar prieš kelis mėnesius kaltinau save dėl visko, kas nutiko. Tu taip pat kaltinai mane. Bet galiausiai aš supratau tiesą…

Ne tu buvai man per geras. Aš buvau tau per gera.

Tu negalėjai priimti manęs tokios, kokia esu.

O aš tave priėmiau tokį, koks esi.

Taigi praėjus keliems mėnesiams rašau šį tekstą. Manau plaukai ataugo žemiau pečių. Nusidažiau juos ryškiai raudona spalva. Turiu naują tatuiruotę. Naujus auskarus. Vėl pradėjau naudoti makiažą. Valgau ką noriu, kada noriu ir sveriu 61 kilogramą. Taip, aš vis dar turiu trūkumų.

Reklama

Tačiau atgavau pasitikėjimą savimi. Pagaliau vėl matau save, kai žiūriu į veidrodį. Man skaudu apie tai rašyti ir prisipažinti, kad dėl vaikino tapau tokia pažeidžiama. Siaubinga net pagalvoti apie tai, kaip tu privertei mane blogai jaustis. Tačiau tai suteikė man jėgų judėti į priekį. Aš ir vėl atradau save“.

Šį Brittaney įrašą turėtų paskaityti kiekvienas ir suvokti, kad visi mes turime savo trūkumų. Tačiau niekada negalime nustoti mylėti savęs!

Reklama