Skip to main content

Dukra gavo labai išskirtinę dovaną nuo mamos. Tačiau jos išpakavimo metu nutiko tai, kas privertė juoktis tūkstančius žmonių visame pasaulyje

Šiais laikais kiekvienas ieško kuo originalesnės dovanos. Dažniausiai žmonės ieško vis naujų būdų nustebinti savo artimus, mylimus žmonės, todėl smulkūs verslai vos spėja kurti naujas idėjas dovanoms ar jų pakavimui. Štai Carol Walker iš Glasgow miesto Jungtinėje Karalystėje nutarė pasveikinti savo dukrą Nikki labai gražia rankų darbo dovanėle.

Reklama

Moteris idėją pamatė internete ir netrukus užsakė mielą dovanos įpakavimą. Carol norėjo padovanoti dukrai 100 svarų, tačiau įprastas vokelis jai atrodė nuobodžiai. Moteris užsakė helio balioną, prie kurio buvo pririšta 10 kupiūrų po 10 svarų.

Balionas buvo gražiai pririštas kaspinais prie dėžutės, puoštos gėlėmis ir visa dovana buvo panaši į miniatiūrinį oro balioną. Iš tiesų, dovana atrodė pritrenkiančiai, tačiau niekas nesitikėjo to, kas nutiks ją išpakavus. Nikki norėjo įamžinti visas savo gimtadienio akimirkas, tad jos artimieji taip pat nufilmavo ir mamos dovanos išpakavimą.

Reklama

Moteris atrišo kaspinus ir balionas pradėjo kilti. Niekas net nepagalvojo, kad pakilęs balionas yra nepritvirtintas siūlu prie dėžutės dugno. Vos per dvi sekundes balionas pakilo į orą su visais pinigais, o šoką patyrusios moterys bandė pagauti jį, tačiau nesėkmingai.

Reklama

Nors visus apėmė šokas, netrukus visą kiemą užpildė juokas iki ašarų. Be abejonės, Carol ir pačiai Nikki pagailo pinigų, tačiau jos nieko negalėjo dėl to padaryti. Abi moterys stengėsi žiūrėti į situaciją iš pozityvios, o tiksliau juokingosios pusės. Būtent dėl to Nikki nusprendė pasidalinti šiuo kuriozu Facebooke, tačiau ji nesitikėjo, kad iš įrašo pasijuokti ir juo pasidalinti panorės tūkstančiai žmonių.

Labai greitai jos video atsidūrė net naujienų portaluose. Nors visi iš šios istorijos skaniai pasijuokė, buvo daugybė žmonių, kuriems nuoširdžiai pagailo Nikki ir jos mamos. Iš kitos pusės, moterys pasidžiaugė, kad kažkam labai pasiseks radus kur nors išsileidusį balioną su šimtu svarų. Tai buvo tikrai įsimintinas gimtadienis!

Reklama