Skip to main content

Dukra pyko ant mamos, kad senatvėje ji tapo nepakenčiama. Tačiau vieną dieną dukra iš mamos gavo laišką, kurį perskaičiusi pravirko

Gyvenime viskas sukasi ratu. Vieną dieną mes esame tik maži vaikai, o mūsų tėveliai stengiasi kuo geriau mumis pasirūpinti. Bėgant metams tėvai sulaukia garbingo amžiaus ir tada jau mes turime jais pasirūpinti.

Reklama

Tėvams gali prireikti pagalbos atliekant pačius paprasčiausius darbus, kurie mums yra tik vieni juokai. Arba juos gali užklupti klastinga liga, kurią įveikti reikia ne tik daugybės jėgų, bet ir didelės vaikų meilės.

Kaip bebūtų liūdna, bet dažniausiai mes pamirštame viską, ką tėvai dėl mūsų padarė. Turime suprasti, kad jie amžinai negyvens…

Beskaitant šį laišką jūs greičiausiai susimąstysite ir apie savo mamą. Jame garbaus amžiaus moteris primena dukrai, kaip kantriai ją augino ir dabar norėtų sulaukti bent jau panašios meilės, kurią ji davė jaunystėje.

Šis moters laiškas yra labai gražus priminimas, kiek tėveliai dėl mūsų stengiasi, todėl neturėtume jų pamiršti senatvėje…

Reklama

“Miela dukrele,

turbūt pastebėjai, kad aš neinu jaunyn. Norėčiau tavęs paprašyti būti kantresne ir pabandyti suprasti, ką man tenka išgyventi. Mūsų pokalbių metu aš galiu pasakoti kažkokią istoriją jau tūkstantąjį kartą, tačiau neprtraukinėk manęs sakydama: “tu jau pasakojai tai prieš kelias dienas“. Prašau, tiesiog išklausyk.

Reklama

Pabandyk prisiminti savo vaikystę, kai kiekvieną vakarą tau skaitydavau tą pačią pasaką prieš užmiegant.

Kai nenoriu praustis – negėdink ir nepyk ant manęs. Ar pameni, kaip lakstydavau paskui tave, kad galėčiau įkišti į vonią?

Kai pamatysi, kad aš visiškai nesigaudau naujosiose technologijose – nepyk ant manęs ir skirk šiek tiek daugiau laiko. Prisimink, mieloji, kaip kantriai mokiau tave pačių elementariausių dalykų. Tokių, kaip valgymas, plaukų šukavimas ar apsirengimas.

Reklama

Aš senstu su kiekviena diena, todėl prašau – būk kantresnė. Jei kartais pamiršiu pokalbio temą, duok man laiko prisiminti. Ir kai mano senos kojos nebejudės taip greitai, ištiesk man ranką taip pat, kaip aš tau ištiesiau savąją dedant pirmuosius žingsnius.

Kai artės paskutinės mano gyvenimo dienos – nesijaudink. Tiesiog pabūk šalia ir leisk pasimėgauti gražia akimirka su savo mylima dukra.

Kiekviena akimirka praleista su tavimi man yra itin svarbi.

Myliu tave, brangioji“.

Reklama