Skip to main content

Šeima susidūrė su didelėmis finansinėmis problemomis po to, kai vyrui buvo amputuota koja. Tačiau vieną dieną jie gavo laišką, kurį perskaitę nesulaikė ašarų

Brad Crow šeima susidūrė su didelėmis finansinėmis problemomis po to, kai jis patyrė sunkią traumą statant naują šeimos namą, dėl kurios teko amputuoti jo koją.

Vyras metus laiko turėjo praleisti be darbo, o vienintelė šeimos maitintoja tapo jo žmona, kuri dirbo mokyklinio autobuso vairuotoja.

Reklama

Du vaikus auginančiai porai teko atidėti savo planus užbaigti svajonių namą.

Šeimai vos užteko pinigų būtiniausiems dalykams, tačiau vieną dieną pas juos atėjo slaptas Kalėdų senelis, kuris kardinaliai pakeitė jų gyvenimą…

Kai Bradui buvo 14-a metų, jam buvo diagnozuotas retos formos kaulų vėžys.

Tuomet Bradui teko iškęsti ne vieną sunkų chemoterapijos kursą, o vėliau buvo pašalintas ir vienas jo kojos kaulas, bei pakeistas dirbtiniu.

Prieš kelis metus Brad ir jo žmona Erica pradėjo statyti savo svajonių namus, tačiau visi planai žlugo, kai vyras susilaužė koją. Dėl traumos vyrui pasireiškė infekcija ir jis vos nenumirė. Vėliau gydytojai privalėjo amputuoti Brado koją.

Reklama

“Po to sužinojome, kad jis serga ir kita liga, dėl kurios reikia operuoti klubą“ – pasakoja Erica.

Matydama, kaip iš paskutiniųjų kovoja ši šeima, Ericos sesuo susisiekė su vietiniu naujienų portalu ir paprašė pagalbos per slapto Kalėdų senelio programą.

Reklama

Šis slaptas Kalėdų senelis nenori atskleisti savo tapatybės, tačiau jis stengiasi padėti kuo daugiau žmonių.

Su naujienų portalo pagalba, sunkiai besiverčiančioms šeimoms buvo paaukota daugiau nei pusė milijono dolerių.

Tuo tarpu Crow šeima gavo sveikatos draudimą metams ir net 50 000$, kad galėtų užbaigti savo svajonių namus. Koks gražus poelgis!

Siūlome pažiūrėti vaizdo įrašą, kuriame buvo užfiksuota nuostabi sutuoktinių, bei kitų šeimų reakcija:

Reklama