Skip to main content

Įvaikinta mergaitė gavo labai didelę dovaną Kalėdų proga. Tačiau ji nesulaikė ašarų pamačiusi, kas slepiasi viduje

Kalėdos yra vienas stebuklingiausių metų laikų. Per šventes žmonės susitinka su seniai nematytais šeimos nariais, jaučiasi dosnesni ir viltingesni.

Reklama

Kalėdų metu išsipildo net ir patys didžiausi norai, apie kuriuos svajojome jau ilgą laiką. Būtent taip nutiko ir šiai įvaikintai mergaitei.

Šios šeimos Kalėdos buvo labai džiugios, nes susitiko visi šeimos nariai. O ką tik įvaikinta mergaitė galėjo dar kartą patirti, ką reiškia švęsti šventes su šeima. Ir nors šiuose namuose netrūko laimės, nauji mergaitės tėvai nusprendė ją kaip reikiant nustebinti.

Reklama

Jie nusivedė mergaitę į svetainę ir paprašė išvynioti savo kalėdinę dovaną. Didelė dėžė buvo suvyniotą į gražų raudoną popierių ir padengta didžiuliu auksiniu kaspinu. Čia buvo tai, apie ką mergaitė ilgą laiką svajojo, tačiau tikrai neįsivaizdavo, kad jos svajonė išsipildys…

Reklama

Visi vaikai norėjo sužinoti, kas slepiasi dėžės viduje, tačiau pajudinę suprato, kad ji yra labai sunki.

Galiausiai dėžė buvo nukelta. Tėvai nusprendė nustebinti mergaitę ir pakvietė jos geriausią draugę (viena kitą jos laikė netikromis seserimis) iš vaikų namų.

Ką tik įvaikinta mergaitė labai ilgėjosi netikros sesers, kuri jau buvo pilnametė, ir norėjo ją vėl pamatyti. Jos buvo tiesiog neišskiriamos augant vaikų namuose, todėl tai buvo pati geriausia dovana.

Susitikimas buvo be galo jaudinantis… Neįtikėtiną kalėdinę staigmeną galite pamatyti žemiau esančiame vaizdo įraše: