Skip to main content

Senukas atėjo į gyvūnų prieglaudą su plastikiniu maišeliu rankose. Šalia stovėjusi mergina nesulaikė ašarų pamačiusi, kas to maišelio viduje

Pasaulis būtų idealus, jei visi šunys turėtų namus, kuriuose būtų mylimi ir vertinami.

Deja, bet kai kurie šunys gyvena su smurtaujančiais šeimininkais, o kiti savo dienas leidžia prieglaudoje, laukdami, kol pagaliau bus priimti į mylinčią šeimą.

Reklama

Suprantama, kad ne visi turi galimybę priglausti šunį iš prieglaudos, tačiau kiekvienas gali prisidėti prie geresnio jų gyvenimo. Pavyzdžiui, kaip šis vyras iš Oklahomos valstijos…

Ši graži istorija nutiko Tulsos gyvūnų prieglaudoje.

Dvidešimtmetė Madison Sorrels laukė, kol galės priglausti beglobį šunį, kai pro duris įėjo pagyvenęs vyras.

Jis savo rankose turėjo plastikinį maišelį.

Netrukus paaiškėjo, kad senolis atnešė daugybę teniso kamuoliukų, kurie kadaise priklausė jo mylimam šuniui.

Reklama

Mirusio draugo atminimui, vyras norėjo padovanoti teniso kamuoliukus prieglaudai, kad ten esantys šunys galėtų smagiai leisti laiką, kol bus priglausti mylinčių šeimų.

Kadangi gražūs, nesavanaudiški ir mieli momentai dažnai lieka nepastebėti, Madison nusprendė pasidalinti šios akimirkos nuotrauka internete.

Reklama

“Kartu su vaikinu atvykome į Tulsos gyvūnų prieglaudą, kur ketinome priglausti šunį. Tačiau netrukus pastebėjome šį nuostabų džentelmeną, kuris norėjo padovanoti teniso kamuoliukus ir taip pagerbti savo mirusį draugą. Koks paprastas, tačiau gražus poelgis“ – socialinio tinklo paskyroje rašė mergina.

Koks gražus ir kilnus senuko poelgis!

Reklama