Skip to main content

Mergina aštuoniolikto gimtadienio proga iš tėvų gavo paslaptingą dėžę. Pamačiusi, kas slypi viduje, ji neteko žado

Prieš kurį laiką amerikietė Gracie Chastain atšventė savo aštuonioliktą gimtadienį. Šia proga mergina iš tėvų gavo tokią ypatingą dovaną, kad greičiausiai nepamirš visą likusį gyvenimą. Paaiškėjo, jog ši dovana buvo slepiama net 17 metų, kol atėjo lemtinga diena…

Reklama

Kai Gracie sukako vieneri metai, jos mama Kim nupirko “laiko kapsulę“. Tuomet ji sukvietė artimiausius draugus ir šeimos narius, kad šie užpildytų dėžę įvairiomis atminimo dovanomis, papuošalais ar kitais įdomiais daiktais, kurie yra susiję su Gracie.

Svečiai parašė įvairius palinkėjimus ir dėžė buvo “užšaldyta“ septyniolikai metų.

Per visus šiuos metus Gracie neturėjo nė menkiausio įtarimo apie nuostabios dovanos egzistavimą. Tad visai nenuostabu, kad pilnametystės sulaukusi mergina neteko žado, gavusi dovaną.

Reklama

“Nuo šios dovanos paruošimo mes kelis kartus persikėlėme į naujus namus, tačiau pastaruosius 10 metų ji pragulėjo didelio sandėliuko gale, paslėpta po knygų dėžėmis. Mano vaikai niekada ten neina, nes šią vietą laiko pakankamai šiurpa. Taigi visus šiuos metus paslaptis buvo saugi“ – pasakoja Gracie mama Kim.

Reklama

Atėjus aštuonioliktam dukros gimtadieniui, tėvai atnešė ilgai slėptą dėžę ir įteikė ją dukrai. Norėdama įamžinti gražią akimirką, Kim pasiruošė fotoaparatą ir užfiksavo dukros emocijas.

Reklama

Vėliau moteris šiomis nuotraukomis pasidalino “Facebook“ socialiniame tinkle ir jos akimirksniu apskriejo visą pasaulį. Kim nuotraukos surinko šimtus tūkstančių teigiamų atsiliepimų ir pasidalijimų.

Kokia išskirtinė ir graži dovana!

Reklama