Skip to main content

Moteris džiaugėsi sūnaus gimimu, tačiau vieną akimirką neteko žado pamačiusi, ką ligoninėje daro dabartinis ir buvęs mylimasis

Amerikietė Madison Holley pripažįsta, kad skyrybos su buvusiu mylimuoju Tyler Mcilveen buvo itin skaudžios. Pora susilaukė berniuko Cade, tačiau situacija tapo itin kebli, kai Madison susirado naują vaikiną.

Reklama

“Drąsiai galiu pripažinti, jog esu labai užsispyrusi. Po skyrybų su Tyler turėjo daugybę nesutarimų“ – pasakoja Madison.

Pora išsiskyrė ne itin gražiai, tačiau viskas tapo dar blogiau, kai moteris susirado naują vaikiną Cody. Nuo tos akimirkos Madison ir Tyler pradėjo apskritai nebendrauti.

“Mes net negalėjome pažvelgti vienas kitam į akis. Buvau tokia pikta, kad Cody bendraudavo su Tyler, kai jis norėdavo pasiimti mūsų sūnų“ – pasakoja moteris.

Praėjus maždaug šešiems mėnesiams po skyrybų Tyler taip pat susirado antrą pusę. Prasta situacija pradėjo taisytis, kai naujoji mergina Karin ryžosi sutaikyti berniuko tėvus. Ji puikiai suprato, kad mažasis Cade negali matyti nuolat besipykstančius tėvus.

Reklama

“Karin įdėjo tikrai dideles pastangas, kad sutaikytų mane su Tyler ir mes vėl galėtume tapti pavyzdingais tėvais. Ji pasiūlė visiems susėsti prie bendro stalo, pasakyti savo nuomones ir užmiršti visas praeities nuoskaudas“ – pasakoja Madison.

Taigi abi poros galiausiai susėdo prie bendro stalo ir išsiaiškino visus nesutarimus.

Reklama

“Karin mums puikiai išaiškino, kad galime ir toliau rietis, tačiau tai nekeičia fakto, jog visą gyvenimą būsime Cade tėvai. Būtent dėl savo sūnaus ir turime pasistengti“.

Po kurio laiko Madison pasidalino nuotrauka, kuri apskriejo visą pasaulį. Ji buvo padaryta po to, kai pasaulį išvydo jaunesnis Cade brolis Waylon. Nuotraukoje matyti, kaip moters sūnus eina įsikibęs į rankas tėčiui ir patėviui.

“Turbūt daugelis pasakys, kad tokie ir turi būti subrendusių žmonių santykiai. Tačiau ne visada viskas taip paprasta… Džiaugiuosi, kad pavyko išsiaiškinti savo nesutarimus ir dabar galime būti šaunūs tėvai savo sūnui“ – istoriją užbaigia Madison.

Reklama