Skip to main content

Į teismą atvykęs vyras paprašė policijos pareigūno pažiūrėti jo dukrą. Tačiau išėjęs iš teismo salės tėtis neteko žado pamatęs, ką daro policininkas

Vaiko priežiūra savaime yra sunkus darbas, tačiau viskas tampa dar kebliau, kai tuo pačiu metu reikia atlikti kitus svarbius dalykus.

Prieš kelis metus Jose Moncayo teko atvykti į teismą ir pasiaiškinti dėl greičio viršijimo. Į teismo rūmus vyras atvyko su savo dviejų metų dukra.

Reklama

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip aktyvi mergaitė laksto po teismo rūmus, kol jos tėtis bando įsigilinti į tam tikrus dokumentus.

Netrukus Jose buvo pakviestas užeiti į teismo salę, tačiau su savimi jis negalėjo pasiimti dvimetės dukros. Laimei, pagalbos ranką ištiesė netoliese sėdėjęs herojus!

Oremo policijos departamento pareigūnas Kevin Norris pastebėjo, kad tėtis neturi kur palikti savo dukros, todėl pasiūlė ją prižiūrėti, kol jis sutvarkys savo reikalus.

“Aš ir pats turiu kelis vaikus, todėl puikiai žinau, kaip kartais būna sunku juos prižiūrėti. Ypač, kai reikia padaryti svarbius darbus“ – televizijai pasakojo pareigūnas Norris.

Reklama

Vaizdo įraše matyti, kaip pareigūnas ir mergaitė vaikšto po teismo rūmų koridorius. Vyras netgi pasirūpino keliais užkandžiais.

Po kurio laiko mergaitė pavargo, todėl Kevin išsitraukė mobilųjį telefoną, pasisodino ją ant kelių ir įjungė animacinius filmukus.

Išėjęs iš teismo salės tėtis pamatė patį mieliausią vaizdą – jo dukrelė miegojo ant pareigūno rankų.

Reklama

“Daugelis mus mato tik kaip žmones, kurie gaudo blogiukus. Taip tai mūsų darbas, tačiau svarbiausia yra padėti žmonėms, kurie susidūrė su problemomis“ – sako pareigūnas.

Oremo policijos departamentas pasidalino vaizdo įrašu Facebook socialiniame tinkle, o šiandien jis yra peržiūrėtas daugiau nei 3 milijonus kartų.

“Akivaizdu, kad pirmiausiai Kevin Norris yra tėvas, o tik antroje vietoje policijos pareigūnas“ – buvo rašoma šalia vaizdo įrašo.

Koks gražus pareigūno poelgis!

Pasaulį apskriejęs vaizdo įrašas:

Reklama