Skip to main content

Tėtis pastebėjo, kaip nepažįstamas vyras kalbina jo mažametę dukrą oro uoste. Vėliau sekę įvykiai mergaitės tėtį paliko be žado

Laukimas oro uoste gali būti labai varginantis. Sėdimos vietos dažniausiai būna užimtos, o ir veikti čia nelabai yra ką. Belieka tik žvalgytis į skrydžių lentą ir laukti savo įlaipinimo.

Reklama

Kevin Armentrout taip pat tikėjosi nuobodžios kelionės, kai prieš kurį laiką su savo 16 mėnesių dukra buvo oro uoste. Visgi skrydžio laukimas buvo toks ypatingas, kad šia istorija jis nusprendė pasidalinti su visu pasauliu.

Tai istorija apie Kevino dukrą Carter Jean ir jos pažintį su nepažįstamu vyriškiu Joseph Wright…

Joseph Wright yra pardavimų vadybininkas iš Oklahomos, tačiau pasirodo, jog ji turi auksinę širdį.

Jis užmezgė draugystę su Carter Jean Armentrout, o ši netikėta pažintis labai sujaudino mergaitės tėtį.

Reklama

Vyro įrašas Facebook socialiniame tinkle:

“Praėjusį vakarą laukėmė įlaipinimo į savo lėktuvą. Carter Jean buvo įprastai žvali ir norėjo visiems sutiktiems žmonėms pasakyti “labas“. Galiausiai jos žvilgsniai susitiko su šiuo vyru“ – rašė tėtis.

Reklama

“Jis ištiesė ranką ir paklausė, ar ji nori pasėdėti šalia. Tuomet jis išsitraukė savo planšetinį kompiuterį ir parodė, kaip su juo piešti. Vėliau jie pažiūrėjo filmukus, o Carter pavaišino vyrą savo užkandžiais. Tai nebuvo trumpas pasisėdėjimas. Jie bendravo net 45 minutes. Stebėdamas juos supratau, kad tai skirtingos rasės, lytys, kartos, tačiau šiuo metu jie geriausi draugai. Tai pasaulis, kurio jai linkiu.

Mes gyvename pasaulyje, kuris nuolat yra susiskaldęs į skirtingas stovyklas, tačiau tikiuosi, kad jos gyvenimas bus užpildytas tokiomis akimirkomis… Nesvarbu ar tu demokratas, ar respublikonas, socialistas ar kapitalistas – svarbiausia būti ŽMOGUMI!

Reklama

Kevin taip pat pripažino, kad Joseph buvo labai kantrus jo dukros atžvilgiu.

“Buvo kelios akimirkos, kai ji rėkė ir bandė patekti į jo darbo kalendorių, tačiau Joseph elgėsi labai maloniai ir gražiai“.

Štai kas yra tikrasis žmogiškumas…

Reklama