Skip to main content

Į moters namų duris paskambino nepažįstamas vaikinas, tačiau ji pabijojo jas atidaryti. Vėliau ji peržiūrėjo kameros įrašą ir neteko žado pamačiusi, ką padarė jaunuolis

Kad ir kaip bebūtų gaila, bet šiuolaikiniame pasaulyje sąžiningumas nėra įprastas bruožas. Dauguma žmonių yra savanaudžiai, kurie ieško naudos sau ir nesvarbu kokia kaina. Tačiau viena moteris įsitikino tuo, kad ne visi žmonės yra vienodi, kai sulaukė nepažįstamojo skambučio į duris. Ši istorija yra apie tai, kad pasaulis nėra toks blogas ir suteikia vilties tikėti žmonėmis.

Reklama

Dauguma iš mūsų buvo įspėti dar vaikystėje, kad nevalia atidaryti savo namų durų visiškai nepažįstamiems žmonėms. Istorijos herojė Melissa Vang, net būdama suaugusi, laikėsi šios taisyklės, ypač kai namuose būdavo viena su vaikais. Ji girdėjo tiek daug istorijų apie užpuolimus, pagrobimus, kad jos manymu saugotis nepažįstamųjų buvo teisinga.

Tą lemtingą dieną ji taip pat buvo viena namuose su dviem mažais vaikais. Staiga ji išgirdo, kaip kažkas skambina į duris. Ji nelaukė svečių ir nepažinojo žmogaus už durų. Gal kai kas pasakytų, kad tai buvo nelabai mandagu, tačiau moters manymu, atsarga gėdos nedaro. Nepažįstamajam išėjus, ji nusprendė patikrinti apsaugos kamerų įrašus.

Reklama

Ją labai nustebino pamatytas vaizdas ekrane. Nepažįstamasis už durų buvo paauglys, kuris tikrai nenorėjo daryti nieko blogo, bet priešingai. Tvarkingai atrodantis jaunuolis turėjo tik pačius geriausius ketinimus ir netrukus paaiškėjo jo vizito priežastis.

Reklama

Pasirodo, Tyler Opdyke yra labai sąžiningas jaunuolis. Paauglys prie Melissos namų rado jos vyro piniginę. Vėliau paaiškėjo, kad moters vyras lipdamas į automobilį pametė savo piniginę, kurioje buvo daug pinigų ir visos mokėjimo kortelės.

Pažiūrėjęs į dokumentus viduje, paauglys pamatė adresą, sutampantį su namu priešais įvažiavimą. Jis suprato, kad daikto savininkai gyvena čia pat ir nusprendė pasielgti teisingai. Tyler pakėlė ranką ir kameros objektyvui parodė savo radinį. Kadangi Melissa neatidarė durų, vaikinas padėjo piniginę ant kilimėlio priešais namų duris.

Reklama

Paauglys kaimynystėje dalino skrajutes ir visiškai netyčia pastebėjo pamestą piniginę. Jos viduje buvo 1500 dolerių grynaisiais ir kredito kortelės. Daugeliui kiltų pagunda pasisavinti apvalią sumelę – juk iš tiesų aplink jaunuolį nebuvo jokių kitų žmonių, jokių kamerų. Tačiau Tyler atidavė visą rastą sumą.

Reklama

Melissa buvo labai sujaudinta dėl to, kaip pasielgė šis visiškai nepažįstamas jaunuolis. Ji norėjo jam iš visos širdies padėkoti už paslaugą, tačiau nežinojo nieko apie šį vaikiną. Visgi tą pačią dieną Tyler grįžo prie Melissos namų įsitikinti, kad piniginė yra saugiai namuose ir niekas jos nenugvelbė nuo durų kilimėlio.

Pamačiusi prie durų tą patį jaunuolį, Melissa atidarė duris ir gavo galimybę atsidėkoti. Ji negalėjo patikėti, kad šiais laikais yra jaunuolių, kurie nesusivilioja lengvu grobiu. Tačiau Tyler buvo visai ne toks, kaip kiti.

Jaunuolis pasakojo, kad visą gyvenimą augo katalikiškoje šeimoje ir tiesiog jautė, kad negali kitaip pasielgti. Didelį dėkingumą jautusi moteris nusprendė ne tik padėkoti žodžiu, tačiau apdovanoti Tyler 150 dolerių. Ši istorija yra puikus priminimas, gerumas grįžta su dvigubai stipresne jėga!

Reklama