Skip to main content

Sūnus žiūrėjo tėvų vestuvių vaizdo įrašą, kai jo dėmesį atkreipė viena detalė. Tuomet jis padarė tai, kas pravirkdė tėvus

Tikriausiai nerastume žmogaus, kuriam nepatiktų daryti gerus darbus savo tėvams. Tiems, kuriems pasiseka užaugti geroje, mylinčioje šeimoje, visada norisi iš visų jėgų kaip nors atsidėkoti savo tėvams. Ir tikriausiai su vis vyresniu amžiumi tas noras tik stiprėja.

Reklama

Joel Smith visada buvo artimas savo tėvams, tačiau vyras vis vien dar svajojo savo gyvenime sugebėti nustebinti tėvus pačia geriausia dovana. Jis tikėjosi padaryti tikrą siurprizą tėvams jų artėjančioms 60-osioms vestuvių metinėms, tačiau Joel trūko idėjų.

Jis prisiminė, kad tėvai vis dar turi savo vestuvių vaizdo įrašą iš 1953-ųjų. Štai tada, žiūrėdamas nostalgišką vaizdo įrašą jis atkreipė dėmesį į jiems priklausiusį automobilį, kuriuo jaunavedžiai labai didžiavosi. Tai buvo 1948 Plymouth kabrioletas, kuriuo jauna pora pasidžiaugė neilgai.

Reklama

Joel tėvas Joe buvo pašauktas tarnauti ir netrukus jam teko išvyktį į Korėją. Dėl šios priežasties porai teko atsisveikinti su savo mylimu automobiliu, apie kurį jie prisimins dar visą likusį gyvenimą. Joel ne vieną kartą girdėjo tėvus pasakojant, kaip jie mėgavosi jaunatvišku gyvenimu važiuojant nuleistu stogu.

Reklama

Būtent tada Joel šovė geniali mintis – jis panoro surasti tokį patį automobilį tėvams ir padovanoti jiems dalelę savo jaunystės. Tačiau tai buvo beveik neįmanoma užduotis. Šis automobilis nėra labai geidžiamas kolekcionierių, tad jokių skelbimų apie parduodamą 1948-ųjų Plymouth jis tiesiog nerado.

Kai Joel buvo bepradedąs nuleisti rankas, jis rado seną iš galiojimo išėjusį skelbimą. Jis nusprendė paskambinti nurodytu numeriu ir pasijuto, lyg būtų laimėjęs loterijoje. Pasirodo, tas žmogus vis dar turėjo tą automobilį saugiai dulkantį garaže. Jis su malonumu pardavė Joel automobilį, kuris buvo absoliučiai identiškas tam, kurį turėjo jo tėvai.

Reklama

Įveikęs daug sunkumų ir kliūčių sūnus pargabeno automobilį iš kitos valstijos ir slapta autoservise pataisė visus gedimus. Netrukus buvo jau galima nustebinti tėvus viena originaliausių dovanų, kokias galėjo gauti 60-metį kartų šventusi pora.

Reklama

Tai buvo vienas didžiausių siurprizų ir didžiausias šokas poros gyvenime, nes jie niekada net negalėjo pasvajoti įsėsti į savo jaunystės automobilį. Staiga pora nusikėlė į laikus, kai jiems buvo po 18-iolika ir 19-iolika metų. Užplūdusi nostalgija privertė senolius net apsiašaroti, jie negalėjo žodžiais pasakyti sūnui, kokie dėkingi jie jaučiasi dėl tokios nuostabios dovanos.

Jie nieko nelaukę šoko už vairo ir nusprendė pasivažinėti po apylinkes. Poros neapleido jausmas, tarsi jie būtų ką tik susituokę. Be abejonės, jų sūnus Joel viską užfiksavo savo vaizdo įraše, nes jo manymu, gražūs prisiminimai yra tai, kas šiame gyvenime yra neįkainojama.

Reklama