Skip to main content

Žmonės kreivai žiūrėjo, kai purvinas benamis prisėdo prie gatvėje stovėjusio pianino. Tačiau, kai jis užgrojo, visi tiesiog apstulbo

Tapti benamiu niekados nėra savanoriškas pasirinkimas. Nors dauguma žmonių į tokias likimo pinkles patenka per neteisingus gyvenimo pasirinkimus, negalima jų kaltinti dėl to, ko jie tikrai nesiekė. Donald Gould atsidūrė gatvėje po to, kai jo gyvenimas smuko žemyn netekus žmonos.

Reklama

Į alkoholio liūną patekęs vyras neteko teisių į savo sūnaus globą, o po to sekė tik kelias žemyn. Buvęs karininkas staiga atsidūrė gatvėje vienui vienas, kur jis praleido sekančius 17 gyvenimo metų. Toks gyvenimas tikrai atsiliepė Donald sveikatoje ir išvaizdoje. Ilgais plaukais, ilga barzda apaugęs vyras atrodė labai liūdnai.

Per jo marškinėlius matėsi itin liesos kūno linijos, o šypsenos jo veide nebuvo ilgus metus. Tačiau vyras turėjo slaptą talentą – jis mokėjo groti pianinu. Vieną dieną pastebėjęs Floridos gatvėse stovintį instrumentą jis nusprendė prisėsti ir pagroti. Netikėtai jis sulaukė keletos klausytojų, kurie susižavėję žiūrėjo benamį grojant be jokių klaidų.

Reklama

Donald kuo puikiausiai grojo iš atminties, o jo pasirodymą nufilmavo viena mergina. Pasidalinusi vaizdo įrašu internete ji visiškai netyčia padarė jam milžinišką paslaugą. Vos per porą dienų benamis tapo tikra žvaigžde, nes jo pasirodymą pamatė milijonai žiūrovų.

Reklama

Visiškai staiga jis sulaukė didelio dėmesio, kurio jis visiškai nesitikėjo. Praleidęs beveik du dešimtmečius gatvėje Donald netikėjo, kad egzistuoja kelias į normalų gyvenimą. Tačiau jam į pagalbą atėjo būrys geradarių, kurie užsiėmė būtent benamių integracija į normalų gyvenimą.

Iki tol vyras apie tokias galimybes net nebuvo girdėjęs, tačiau jis džiaugėsi žmonių rodomu gerumu. O jis buvo iš tiesų didžiulis – pradėjus nuo visiško įvaizdžio pakeitimo, baigiant didele suma aukų, kurios buvo skirtos vyro reabilitacijai nuo priklausomybių ir naujai gyvenimo pradžiai.

Reklama

Vos po keletos mėnesių Donald laukė kitas siurprizas. Su juo bendradarbiaujančios organizacijos suteikė jam galimybę sugroti šalies himną prieš milžinišką 70 000 žmonių talpinantį stadioną sporto rungtynių metu. Tai buvo labai didelis postūmis vyrui siekti savo svajonės ir kurti savo muziką.

Reklama

Donald pokyčių pradžia siekia 2015-uosius, kai apie jo talentą muzikai pirmą kartą visi sužinojo iš populiariu tapusio video įrašo. Dabar vyras gyvena visiškai kitokį gyvenimą, nei prieš tai. Jis atnaujino ryšius su savo sūnumi, kurio nematė beveik 17 metų.

Donald taip pat aktyviai kuria muziką ir iš jos neblogai pragyvena. Išleidęs jau ne vieną albumą, jis turi gerbėjų visoje šalyje. Ši liūdna istorija su laiminga pabaiga yra puikiausias įrodymas, kad visada nevėlu apsukti savo gyvenimą į priešingą pusę. Be abejonės, Donald nesugebėtų padaryti to vienui vienas, nes kaip ir mums visiems, jam taip pat reikėjo elementariausio palaikymo. 

Reklama