Skip to main content

Benamis senolis labai apsidžiaugė, kai nepažįstama pora pakvietė apsistoti savo namuose. Tačiau jis net nenutuokė, ką vėliau padarys tie patys žmonės

Turbūt nėra nieko blogiau, nei neturėti vietos, kurią galėtum vadinti namais. Benamystė yra liūdnas ir tikrai sunkus dalykas išgyventi net jaunam žmogui, o ką kalbėti apie 94-erių senolį, kuris kadaise buvo atsidavęs kitų labui. Gerald Lewis tarnavo JAV oro pajėgose 1943-46 metais, antrojo pasaulinio karo metu.

Reklama

Nors viso pasaulio vyriausybės skelbiasi remiančios savo istorinius herojus, kadaise rizikavusius savo gyvybe dėl tėvynės, tiesa yra ta, kad daugybė veteranų netgi atsiduria gatvėje. Šiems žmonėms paramos iš valstybės nė iš tolo nepakanka net pačiam paprasčiausiam gyvenimui.

Pastaruosius 25-erius metus Gerald neturėjo pastovių namų, o paskutinius du metus jis gyveno tiesiog savo automobilyje, prekybos centro aikštelėje. Dienomis senoliui tekdavo kęsti nerealius karščius, o naktimis jis drebėjo iš šalčio ir užkūręs automobilio variklį vos kelioms minutėms bandydavo sušilti. Jis gauna pensiją, tačiau jos niekaip neužtenka net savarankiškai susirasti paprasčiausią būstą.

Reklama

Senolis matė, kad išgyventi automobilyje jis nesugebės net artimiausių keletos mėnesių. Gerald vartoja nemažai vaistų, o skaudžiausia jam, kad jis neturi net šaldytuvo, kuriame galėtų laikyti specializuotus vaistus. Vieną 2020-ųjų gruodžio dieną, prieš didžiąsias šventes Gerald, sėdintį savo automobilyje, pastebėjo Angie ir Brian. Pora iš karto panoro jam padėti bet būtiniausiais daiktais, tačiau nuėję į prekybos centrą vos per keliolika minučių jie nusprendė pasikviesti senuką į savo namus paviešėti.

Reklama

Angie prisipažino, kad tų metų Kalėdos įgavo visiškai naują prasmę. Jiems buvo sunku matyti žmogų, kurio akyse pasirodo ašaros tiesiog dovanų gavus pižamą. Nors pora senolį norėjo priglausti ilgesniam laikui, jie neturėjo tam tinkamų sąlygų. Tačiau Brian pripažino, kad jie negali leisti Gerald vėl būti ignoruojamu tiek valstybės, tiek visuomenės. Todėl nutarė padėti patys.

Žinodami, kad tokios už širdies griebiančios istorijos tikrai atkreipia daugelio dėmesį internete, būtent tokiu būdų Angie ir Brian nutarė pasiekti ir daugiau geros širdies žmonių. Pora sukūrė lėšų rinkimo kampaniją, kurios tikslas buvo surinkti apie 50 000 dolerių. Nors tai skambėjo itin ambicingai, visi žinojo, kad geri žmonės iš viso pasaulio gali padaryti dar ir ne tokius stebuklus.

Reklama

Pora kartu su pačiu Gerald planavo surasti jam specialius senelių namus, kuriuose jis galėtų gyventi savarankiškai, bet su trumpalaike slaugytojų pagalba. Jei tokios vietos rasti nepavyktų, porelė mielai panaudotų lėšas ir sukurtų sąlygas Gerald gyventi jų pačių namuose.

Reklama

Laimei, jų pagalbos šauksmas buvo išgirstas ir vos per kelias dienas tikslas buvo beveik pasiektas. Netrukus visiems prisidėjusiems buvo pranešta, kad Angie surado gerald idealius naujus namus, kuriuos vyras su entuziazmu paruošė gyvenimui pagal savo unikalų skonį.

Pora, kuri nepasirodė nei žiniasklaidoje, nei nuotraukose, nenori prisiimti jokių laurų sau. Jų teigimu, jie pasielgė taip, kaip turėtų pasielgti kiekvienas mūsų – ištiesi ranką senyvam žmogui bėdoje.

Reklama