Skip to main content

Restorane vyras žemino merginą, nekreipdamas dėmesio į aplinkui sėdinčius žmones. Tačiau jis net nenutuokė, kas netrukus jo laukia už šlykštų elgesį

Šia istorija pasidalino vienas “Reddit“ socialinio tinklo vartotojas, kai žmonių buvo paprašyta papasakoti apie pačius nemaloniausius nutikimus per pirmąjį pasimatymą.

Tuo metu jis vakarieniavo restorane, kai išgirdo prie gretimo staliuko nepagarbiai šnekantį vyrą su mergina. Buvo akivaizdu, kad ji jautėsi labai nejaukiai.

Reklama

Įvykio liudininkas ketino įsikišti, tačiau tuo pačiu metu pasirodė policininkas ir sutvarkė visus reikalus.

Istorija yra pakankamai ilga, tačiau ją tikrai verta paskaityti iki galo!

“Tai turbūt yra vienas neįtikėtiniausių dalykų, kokį tik esu matęs per savo gyvenimą. 

Tuo metu vakarieniavau su savo antrąja puse, o greta mūsų sėdėjo kita pora. Vyras “mėtė“ labai nepagarbias užuominas, o mergina jautėsi tikrai nejaukiai…

Ji greitai suvalgė savo patiekalą ir norėjo pasišalinti, tačiau vyras pasakė: “dabar jau įsitikinau, kad tu moki teisingai nuryti“.

Mergina paraudo ir pasakė, kad tai labai nemandagu, tačiau jis mestelėjo dar vieną frazę: “oi nusiramink… Vis tiek tai sužinosiu po kelių valandų“.

Nebegalėjau leisti ir toliau žeminti šią merginą, todėl atsistojau nuo savo staliuko. Tuo metu pajaučiau maždaug penkiasdešimtmečio vyro ranką ant savo peties, kuris tarė: “ramiai, vaikine. Aš susitvarkysiu su šituo“. 

Reklama

Atsisėdau ir stebėjau visą situaciją iš šono.

Jis atsisėdo šalia poros ir išsitraukė policijos pareigūno pažymėjimą. Dabar jau “kietuolio“ veido spalva atrodė lyg numirėlio.

Pareigūnas: “Aš švenčiu dukros gimtadienį su savo šeima ir girdžiu, kaip tu žemini šią merginą. Galbūt norėtum pasiaiškinti?“.

Reklama

Vyras: “Aš… Hm… Na, matot…“.

Pareigūnas: “Taip ir galvojau. Galbūt man paskambinti savo kolegoms, kad atvažiuotų ir tave pasiimtų?“.

Vyras: “Oi, ne. Tikrai nereikia“.

Pareigūnas: “Aš nenorėčiau gadinti visų susirinkusiųjų vakarienės, todėl paduok man savo asmens dokumentą ir eik apmokėti sąskaitos. Apmokėk ir už merginos patiekalus. Arba galime pasirinkti pirmąjį variantą – spręsti tau“.

Vaikinas: “Ne, viskas tvarkoje“. 

Jis įteikė savo dokumentą ir nuėjo apmokėti sąskaitos.

Pareigūnas nusirašinėjo vyro duomenis ir kreipėsi į merginą: “Labai nemalonu, kad atsidūrei tokioje situacijoje. Jeigu reikia kažkokios pagalbos, tai mielai padėsiu“.

Reklama

Mergina: “Ne, ačiū. Aš jau norėjau pabėgti prieš 30 minučių, bet jis atsivežė mane čia“.

Pareigūnas nusišypsojo ir tarė: “Na, aš čia su savo dukra, kuri yra maždaug tavo amžiaus. Galbūt norėtum užbaigti vakarienę kartu su mumis?“

Mergina: “Būtų tikrai malonu…“.

Netrukus grįžo “kietuolis“ ir tarė: “Na, apmokėjau sąskaitą. Gal galėčiau atgauti savo dokumentą?“.

Reklama

Pareigūnas: “Prašau… Dabar aš turiu visus tavo duomenis, todėl nuoširdžiai rekomenduoju niekada nebesiartinti prie šios merginos“.

Vyras: “Taip, taip. Labai atsiprašau“.

“Kietuolis“ greitai išbėgo iš restorano, o mergina prisijungė prie pareigūno šeimos. 

Belieka tik žavėtis, kaip policininkas išsprendė šią nemalonią situaciją“.

Reklama