Skip to main content

Vagys įsiveržė į nėščios moters namus ir įrėmė jai peilį į kaklą. Tačiau nusikaltėliai net nenutuokė, kas netrukus jų laukia

Kasha Marie Weston buvo penktą mėnesį nėščia, kai į jos namus įsiveržė peiliais ginkluoti vyrai. Jeigu ne moters šuo, galbūt šiandien jos nebūtų gyvųjų tarpe…

Reklama

Tą siaubingą naktį Kasha su savo vaikinu Aryan nuėjo miegoti, o poros šuo Rocky gulėjo miegamajame ant grindų. Netrukus kažkas pasibeldė į lauko duris ir augintinis pradėjo garsiai loti. Moteris susirūpino, kad Rocky pakels visus kaimynus, todėl uždarė jį į vonios kambarį.

Kasha pažvelgė pro durų akutę, tačiau nieko nesimatė. Galiausiai ji atidarė duris ir į vidų įsiveržė keturi ginkluoti vyrai.

Užpuolikai šaukė “kur yra pinigai“, tačiau Kasha ir Aryan nesuprato apie ką jie kalba. Vienas iš vyrų sugriebė moters ranką ir nusitempė ją į svetainę. Tuomet prikišo peilį prie kaklo, kol kiti trys vyrai mušė Aryan.

Reklama

Kasha prašė vyrų sustoti ir pasakė, jog yra nėščia, tačiau jiems tai nerūpėjo. Moteris buvo tikra, kad ji ir mylimasis bus nužudyti.

Tą pačią akimirką iš vonios išsiveržė šeimos šuo Rocky. Jis tuoj pat pribėgo prie vyrų ir pradėjo juos pulti. Vagys išsigando ir pabėgo iš namo, tačiau Rocky juos nusivijo paskui.

Reklama

Aryan nuskubėjo prie savo merginos, jog įsitikintų, kad jai viskas gerai, ir tada nubėgo paskui Rocky. Poros šuo jau buvo pagavęs vieną iš užpuolikų ir neleido jam pasišalinti, kol atvyko policija.

Po šio įvykio Rocky sekė kiekvieną Kashos žingsnį, tarsi norėdamas ją apsaugoti.

Nepaisant to, kad moteriai pavyko išvengti fizinių sužalojimų, vėliau ji susidūrė su kitomis problemomis. Likus dviems mėnesiams iki gimdymo Kashai pasireiškė su nėštumu susijusios komplikacijos. Moteris labai jaudinosi dėl gimsiančio kūdikio ir niekada iš namų neišeidavo be Rocky.

Reklama

Laimei, po kelių mėnesių gimė visiškai sveikas berniukas, kuris tapo pačiu geriausiu Rocky draugu.

Sugautas užpuolikas buvo nuteistas 10 metų kalėti, o kiti trys bendrininkai taip ir nebuvo rasti. Tačiau Kasha nebijo jų sugrįžimo. Moteris jaučiasi saugi, kol namuose yra Rocky!

Reklama