Skip to main content

Ginkluoti vyrai nutempė policijos pareigūną į mišką, kur norėjo su juo susidoroti. Tačiau nusikaltėliai nenutuokė, kas už akimirkos jų laukia

Tikrai ne kartą esate girdėję pasakymą, jog šuo – geriausias žmogaus draugas. Ir vargu ar su tuo būtų galima pasiginčyti. Tokiu draugu gali pasigirti ir Misisipės valstijos pareigūnas Todd Frazier.

Šuo, vardu Lucas, dažnai patruliuoja miesto gatvėmis kartu su Todd.

Tarp jų užsimezgė itin artimas ryšys, o vieną dieną Lucas netgi išgelbėjo pareigūno gyvybę.

Reklama

Todd ir Lucas patruliavo Pearlington apylinkėje, kai pastebėjo įtartiną transporto priemonę. Automobilio viduje sėdėjo vyras, todėl pareigūnas Frazier nusprendė jį patikrinti. Netrukus paaiškėjo, kad visa tai buvo spąstai, siekiant įvilioti niekuo dėtą pareigūną.

Todd artėjo prie įtartinos transporto priemonės, kai jam iš už nugaros prisėlino du užpuolikai. Visi šie vyrai buvo nusikalstamos grupuotės nariai, kurie turėjo nesuvestų sąskaitų su policija.

Reklama

Pareigūnas buvo nutemptas į mišką, kur užpuolikai ėmė grasinti peiliu.

“Jie grasino peiliu perpjauti gerklę“ – užpuolimą prisimena Todd.

Tačiau gaujos nariai nežinojo, kad policijos automobilyje buvo ir tarnybinis šuo. Pareigūnas Todd Frazier spustelėjo specialų mygtuką ant savo raktų pakabuko, kuris nuotoliniu būdu atidarė automobilio duris ir Lucas laisvai galėjo išlipti.

Reklama

Tarnybinis šuo iš karto suprato, kad kažkas nutiko su jo geriausiu draugu ir nubėgo į šalia esantį mišką.

“Lucas iš karto suprato, kad situacija labai rimta. Užpuolikai užrišo man akis, tačiau girdėjau kaip Lucas atbėga manęs gelbėti. Buvo galima pagalvoti, jog atbėga vilkas“ – pasakoja Todd.

Nieko nelaukęs šuo puolė nusikaltėlius, o grumtynių metu neteko kelių dantų ir pasitempė raumenį. Tačiau jis išgelbėjo savo geriausią draugą.

Vėliau policijos departamentas įteikė šuniui “metų herojaus“ apdovanojimą.

Reklama

“Net nežinau, kaip viskas būtų pasibaigę, jeigu ne greita Lucas reakcija. Greičiausiai šiandien manęs jau nebūtų gyvųjų tarpe“ – sakė pareigūnas Todd Frazier.

Reklama

“Ačiū Dievui, kad su manimi patruliavo Lucas ir kad turėjau tą specialų mygtuką ant raktų pakabuko. Galbūt kai kam tai tik šuo, tačiau man jis yra tikras herojus“.

Reklama