Skip to main content

Vyrą užpuolė keturi nusikaltėliai, kurie norėjo pavogti automobilį iš jo garažo. Tačiau pravėrę namų duris vagys iškart pasigailėjo dėl savo ketinimų

Ne paslaptis, kad prieglaudose gyvena tūkstančiai gyvūnų, kurie kiekvieną dieną laukia naujos ir mylinčios šeimos. Todėl jei tik yra galimybė, pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį būtent į šiuos gyvūnus. Taip jiems suteiksite antrą gyvenimą, o jie jus mylės visa širdimi.

Reklama

Robert McGowan pamatė gyvūnų prieglaudos pranešimą, jog dvi šunytės ieško naujų namų. Vyras galėjo tik spėlioti, kaip seksis su jomis susigyventi, tačiau nusprendė suteikti šansą. Šunytėms buvo duoti Ellabelle ir Ladybug vardai.

Robert suteikė keturkojėms mylinčius namus bei saugumą ir kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo gyvenimą keičiantis sprendimas.

Šunytės nuo pat pradžių pasižymėjo mielu ir draugišku charakteriu, tačiau vieną dieną namuose pasitaikė situacija, kai jos atskleidė tikrąją savo prigimtį ir išgelbėjo šeimininko gyvybę.

Reklama

Robert darbavosi namų garaže, kai jį netikėtai užpuolė keturi asmenys. Užpuolikai paleido į darbą kumščius ir reikalavo pasakyti, kur namuose padėti vertingi daiktai. Jie taip pat planavo pavogti vyro automobilį. Ant žemės gulintis Robert pasakė, kad automobilio rakteliai namo viduje.

Reklama

Tačiau užpuolikai net nenutuokė, kas jų laukia už durų…

Nieko nelaukusios Ellabelle ir Ladybug puolė ginti savo šeimininko. Užpuolikai neturėjo jokių šansų pasipriešinti, todėl skuodė iš garažo kaip įmanoma greičiau.

“Mano mergaitės atbėgo į garažą ir apgynė mane nuo užpuolikų. Jie taip išsigando, kad bėgo kiek tik kojos neša. Viskas galėjo baigtis labai liūdnai. Suteikiau šunytėms antrą gyvenimą ir dabar puikiai žinau, kad tai buvo vienas geriausių sprendimų gyvenime“ – įvykius prisimena vyras.

Reklama

Robert dalinasi savo istorija, kad ir kiti žmonės pagalvotų apie galimybę pasiimti augintinį iš prieglaudos.

“Jos išgelbėjo mano gyvybę. Apsvarstykite galimybę pasiimti šunį iš prieglaudos. Galbūt jis išgelbės ir jūsų gyvybę“ – sako vyras.

Turbūt ne veltui yra sakoma, kad šuo – geriausias žmogaus draugas. Ellabelle ir Ladybug yra tikros šaunuolės!

Reklama