Skip to main content

Senolis paprašė jį prižiūrinčios slaugytojos išvalyti šaldytuvą. Tačiau moteris neteko žado, kai pravėrė šaldytuvo duris

Pasaulyje yra labai daug materialių dalykų, apie kuriuos mes svajojame kiekvieną dieną. Tačiau dažnai pamirštame, kad priešais save turime viską, ko iš tikrųjų reikia: šeimą, pakankamai pinigų ir maisto. Šie dalykai mums leidžia jaustis komfortiškai.

Reklama

Slaugytoja Amanda Mary Perez taip pat ilgą laiką svajojo apie naują automobilį ir vardinius drabužius. Tačiau apsilankymas paciento namuose privertė ją pakeisti savo mąstymą.

“Facebook“ įraše slaugytoja rašė, kad vienas pacientas paprašė išvalyti jo šaldytuvą. Amanda liko šokiruota – šaldytuvas buvo visiškai tuščias.

Slaugytojai labai suskaudo širdį, pamačius tokį liūdną vaizdą. Pacientas teigė, kad paskutinį kartą maisto pirko tik tada, kai turėjo pinigų. Amanda suprato, kad jos “poreikiai“ yra niekiniai, palyginti su vyro.

Reklama

Siūlome paskaityti visą slaugytojos įrašą:

“Dar niekada nesijaučiau taip blogai, kaip šiandien. Kadaise kažkas man pasakė, kad nesvarbu, kiek turi visko dabar, visada norėsi tik daugiau ir daugiau.

Visą laiką svajojau tik apie materialius dalykus. Naujas automobilis, namas, drabužiai, batai ir t.t….

Reklama

Tiems kas nežinote, aš esu slaugytoja, lankanti pacientus namuose. Rūpinuosi žmonėmis, kurie serga įvairiausiomis ligomis. Šį rytą buvau vieno vyro namuose ir vienas iš darbų, kurio jis manęs paprašė, buvo šaldytuvo išvalymas.

Atidariau šaldytuvą ir štai ką pamačiau… Tuomet atsisukau į vyrą ir paklausiau, kas jam perka maistą. Jis nuleido akis žemyn ir pasakė, kad perka maistą tik tada, kai turi pinigų.

Tą akimirką aš susigraudinau. Dar niekada nebuvau mačiusi tokio tuščio šaldytuvo. AČIŪ DIEVUI.

Staiga supratau, kad mano poreikiai yra visiški niekai. O štai maistas yra būtinas, jeigu nori gyventi. Išvaliau šaldytuvą ir išėjau. Tačiau baigusi pamainą supratau, kad negaliu tiesiog grįžti į namus… Išleidau tiek pinigų, kiek galėjau sau leisti, ir užpildžiau šio vyro šaldytuvą.

Reklama

Šiuo įrašu nesistengiu parodyti, kad esu tikra geraširdė. Noriu parodyti, kad pasaulyje yra daugybė žmonių, kurie gyvena kur kas blogiau už mus.

Tik šiandien supratau, kad turiu džiaugtis tuo, ką turiu. Daugelis neturi net to…“.

Reklama