Skip to main content

Gedinti moteris pardavė mirusio sūnaus lovytę. Tačiau ji neteko žado, kai po savaitės grįžo pirkėjas ir paprašė pažvelgti į jo automobilio bagažinę

Valerie Watts teko išgyventi tai, ko neturėtų nei viena mama. Iki suplanuoto gimdymo buvo likusios vos kelios dienos, kai būsima mama išgirdo tragišką žinią – ji nešioja mirusį kūdikį…

Jaunos moters skausmas buvo nepakeliamas. Dar labiau skaudino ir tai, kad Valerie jau buvo pasiruošusi svarbiausius daiktus atkeliaujančiam vaikučiui.

Reklama

Po patirtos tragedijos moteris dar ilga laiką negalėjo prisiversti parduoti sūnaus daiktų. Valerie buvo tokia sugniuždyta, kad daiktai nepajudinti prastovėjo metus laiko.

Tačiau galiausiai Valerie sukaupė visas jėgas ir padarė garažo išpardavimą, kuriame buvo pardavinėjami ir mirusio Nojaus daiktai. Moteriai ypač buvo sunku parduoti lovytę, prie kurios jau buvo spėjusi prisirišti. Valerie negalvojo, kad kažkam ji bus reikalinga.

Reklama

Į šį išpardavimą užsuko ir garbaus amžiaus vyriškis Gerald. Laisvalaikiu jis restauruoja senus baldus, todėl pamanė, kad galės puikiai panaudoti lovytės medieną. Tačiau pokalbio su Valerie metu Gerald pastebėjo, kad ji nėra tikra, ar iš tikrųjų nori parduoti lovytę.

“Mačiau, kad ji nelabai nori parduoti tą lovytę, bet galiausiai sutiko“ – pasakoja vyriškis.

Reklama

Iš pradžių Gerald net nenutuokė, kokia yra tikroji šio garažo išpardavimo priežastis. Vyras matė, kad Valerie parduoda kūdikio drabužėlius ir pamanė, kad vaikas paaugo ir moteriai nebereikia visų šių daiktų.

Išpardavime dalyvavo ir Gerald žmona, kuri trumpai šnektelėjo su Valerie. Tada ji ir sužinojo liūdną jaunos moters istoriją…

Gerald susikrovė lovytę į savo automobilį ir su žmona patraukė namo. Pakeliui moteris papasakojo Valerie istoriją. Sutuoktiniai suprato, ką ši lovytė reiškia gedinčiai moteriai ir kodėl ji taip nenorėjo jos parduoti.

Tuomet vyras nusprendė lovytę perdaryti į gražią kėdę, kaip atminimą Nojui.

Reklama

Po savaitės Gerald nuvyko į Valerie namus su netikėta dovana. Nenaudojama lovytė tapo gražia kėde, kuri namuose tapo mirusio berniuko atminimu.

Valerie iš karto susigraudino dėl tokio gražaus vyro poelgio.

“Tai yra nuostabu… Tik dar kartą įsitikinau, kad pasaulyje yra daugybė gerų žmonių“ – istoriją užbaigė Valerie.

Reklama