Skip to main content

Pareigūnas paprašė moters atidaryti automobilio bagažinę, tačiau jis nenutuokė, kad yra fotografuojamas iš galo. Policininko poelgis atėmė moteriai žadą

Chy-Niece Thacker skubėjo į darbo pokalbį, kai ją sustabdė policija. Pareigūnas paprašė atidaryti automobilio bagažinę, tačiau to, kas nutiko vėliau, moteris visiškai nesitikėjo…

Reklama

Pareigūnas Jenkins pastebėjo, kad neveikia moters automobilio galiniai žibintai. Chy-Niece negalėjo tuo patikėti, nes lemputės buvo pakeistos vos prieš mėnesį. Moteris taip pat paaiškino, kad vienas servisas paprašė net 600$ už automobilio elektros instaliacijos tvarkymą.

Chy-Niece net neabejojo, kad netrukus gaus baudą, tačiau pareigūnas padarė kai ką nuostabaus…

Vyras paprašė vairuotojos atidaryti bagažinę ir pradėjo tikrinti už žibintų esančius laidus.

“Nesijaudinkite dėl to, kad jus sustabdžiau. Aš tik noriu patikrinti, kodėl neveikia jūsų automobilio galiniai žibintai“ – sakė jis.

“Pareigūnas patikrino visus laidus bagažinėje, tačiau žibintai vis tiek neveikė. Tuomet jis pradėjo tikrinti saugiklių dėžutę“ – pasakojo Chy-Niece.

Reklama

Po kurio laiko problema buvo išspręsta ir automobilio žibintai veikė kuo puikiausiai.

Nustebinta tokio gražaus pareigūno elgesio, Chy-Niece pasidalino šia istorija “Facebook“ socialiniame tinkle. Daugiau nei 600 tūkstančių žmonių pamėgo ir pasidalino moters įrašu, o pareigūnas Jenkins buvo vadinamas tikru heroju.

Reklama

“Jis galėjo lengvai man išrašyti baudą, tačiau vietoj to padėjo išspręsti problemą. Jam labiau rūpėjo mano saugumas, nei kažkokia išrašyta bauda. Galima tik didžiuotis tokiais policijos pareigūnais. Telaimina jį Dievas“ – rašė moteris.

Chy-Niece tikisi, kad ateityje jai pavyks dar kartą susitikti su pareigūnu Jenkins, kuris jai paliko neišdildomą įspūdį.

Galima tik pasidžiaugti, kad pasaulyje yra tokių nuostabių policijos pareigūnų! Vyras tiesiog galėjo išrašyti baudą, tačiau žmonių saugumas jam yra pirmoje vietoje…

Reklama