Skip to main content

Moteris pastebėjo, kad sūnus pradėjo visiškai jos nebegerbti, todėl nusprendė jį pamokyti. Moters pasirinktas metodas visiems atėmė žadą

Paauglystė yra sunkus laikotarpis ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Tuo metu vaikai būna įžūlūs, nevaldomi ir agresyvūs. Jie reikalauja nepriklausomybės, nors dar net nesupranta, kad gyvenimas nėra toks paprastas. Heidi Johnson sužinojo, kad sūnus jai meluoja apie padarytus namų darbus. Užuot sukėlusi skandalą, ji nusprendė pamokyti sūnų.

Reklama

Trylikametis Aaron uždirbdavo šiek tiek pinigų iš savo YouTube kanalo. Atsiradus tokiam pinigų šaltiniui, jis pradėjo jaustis nepriklausomu ir rodė nepagarbą mamai. Heidi papriekaištavo, kad sūnus visiškai nesistengia moksluose. Paauglys atkirto, kad mokykla jam nereikalinga, nes jis turi darbą ir yra visiškai savarankiškas.

Tuomet moteris parašė laišką sūnui ir pritvirtino jį prie jo kambario durų. Šiuo laišku Heidi pasidalino savo Facebook paskyroje, tačiau greitai jis išplito visame pasaulyje.

“Brangus Aaron,

atrodo, jog tu pamiršai, kad tau 13 metų ir aš esu tavo mama, bet tu vis tiek nori būti nepriklausomas. Manau, kad tau reikia pamokos apie nepriklausomybę. Kadangi tu sakai, jog pinigus užsidirbi pats, siūlau išsipirkti visus daiktus, kuriuos aš tau anksčiau nupirkau. Jeigu nori kambaryje turėti šviesą ir internetą, reikės susimokėti šiuos mokesčius:

  • Nuoma – 430$
  • Elektra – 116$
  • Internetas – 21$
  • Maistas – 150$

Reklama

Taip pat tau reikės išnešti šiukšles ir išsiurbti kambarius pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Kiekvieną savaitę reikės valyti vonią, pasiruošti maistą sau, o vėliau ir išplauti visus indus. Jeigu tu to nedarysi, aš imsiu 30$ tarnaitės mokestį už kiekvieną dieną. Jeigu nuspręsi ir vėl tapti mano sūnumi, o ne kambarioku, galėsime pakeisti sąlygas“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Pamatęs laišką, sūnus jį suplėšė į mažus gabalėlius ir įsiutęs išbėgo į lauką. Tačiau mama suprato, kad jam reikia nusiraminti ir viską gerai apgalvoti. Vėliau sūnus grįžo namo ir paklausė, kuo galėtų padėti mamai. Tuomet jie aptarė kiekvieno pareigas ir teises.

Asociatyvi nuotrauka

Kartais vaikai nori labai greitai užaugti, nors dar tikrai nėra tam pasiruošę. Tokiomis akimirkomis labai svarbu parodyti, kas iš tiesų yra ta nepriklausomybė. Moters auklėjimo metodas sūnui aiškiai parodė, kad norint būti nepriklausomu reikia ir prisiimti didelę atsakomybę.

Reklama