Skip to main content

Vaikinas rado savo merginą miegančią su kitu. Tačiau tada jis padarė tai, kas visiems atėmė žadą

Ar esate kada pagalvoję, ką darytumėte, jeigu sugrįžę namo rastumėte savo mylimąją ar mylimąjį gulintį lovoje su kitu žmogumi? Pradėtumėte garsiai šaukti? Griebtumėtės smurto? O galbūt nušoktumėte nuo artimiausio tilto?

Tai labai sunkus klausimas, bet greičiausiai nepasielgtumėte taip, kaip šis vaikinas!

Reklama

Grįžęs namo Duston Holloway užtiko savo merginą saldžiai miegančią su meilužiu judviejų lovoje. Vaikinas nekėlė jokio skandalo, o vietoj to pasidarė kelias asmenukes.

“Kai grįžti namo ir randi savo merginą miegančią su kitu vyru“ – socialiniame tinkle rašė Teksaso gyventojas.

“Iš pradžių galvojau išspardyti užpakalį nepažįstamajam, tačiau tada ramiai viską apmasčiau ir pasidaręs kelias asmenukes išėjau kaip nugalėtojas. Prieš išeinant dar bandžiau pakelti savo (dabar jau buvusią) merginą, tačiau ji buvo visiškai girta. Norėjau pasiteirauti, ar man teks miegoti kitame kambaryje ir ką pusryčiams mėgsta valgyti jos meilužis“.

Reklama

Praėjus kiek laiko Duston pašalino nuotraukas iš socialinio tinklo, tačiau jos jau buvo spėjusios apskrieti visą internetą. Didžioji dalis internautų išreiškė palaikymą vaikinui ir žavėjosi jo poelgiu.

Vėliau Duston pasidalino dar vienu įrašu Facebook socialiniame tinkle.

“Sulaukiau ne vieno tūkstančio žinučių iš skirtingų žmonių. Daugelis jų pasveikino mane, kad nesivėliau į didelį konfliktą ir šioje situacijoje pasitraukiau, kaip nugalėtojas. Pradžioje buvau tikrai palūžęs, tačiau visų jūsų palaikymas suteikia jėgų judėti į priekį.

Reklama

Visą laiką žinojau, kad pasaulyje yra daugybė nuostabių žmonių, tačiau jūsų visų palaikymas tik dar kartą patvirtino šį faktą.

Geri vyrai nusipelno gerų moterų“ – savo įrašą užbaigė Duston.

Kaip manote, ar vaikinas pasielgė teisingai šioje situacijoje?

Reklama