Skip to main content

Vaikinas pamatė seniau matytą benamę moterį, miegančią purve. Tą dieną jis nusprendė jai padėti padovanodamas jai naujus namus

Kone visi, gyvenantys pietų Los Andžele pažįsta benamę moterį vardu Irene McGee, kitaip dar vadinama Smokie McGee. Šios moterys gyvenimas apsivertė aukštyn kojom po staigios ir tragiškos vyro netekties. Po skaudaus gyvenimo posūkio ji prarado viską ir atsidūrė gatvėje.

Reklama

Pastaruosius 10 metų draugišką moterį šiek tiek palaikė vietinė bendruomenė kartais sušelpdama ją pinigais ar maistu, tačiau pastovių namų moteriai nepavyko rasti. Vaikinas vardu Elvis Summers ne kartą šnekučiavosi su draugiška bename, tačiau jis niekada nežinojo, kaip jai prasmingai padėti.

Vieną kartą, pamatęs ją miegant purve, jo širdis dužo. Jis negalėjo susitaikyti su mintimi, kad daugybė žmonių kaip ji yra priversti miegoti ant žemės, ant suoliukų parkuose. Taip būna dėl to, kad jiems nelieka vietos nakvynės namuose. Miegoti lauke ne tik fiziškai sunku, tačiau ir labai pavojinga. Buvo ne vienas atvejis, kai miegantys benamiai būdavo sužalojami vietinių nusikaltėlių.

Reklama

Elvis manė, kad ji turi kokią nors savadarbę pastogę savo miegui, tačiau nustebo ir susijaudino pamatęs ją miegant kiekvieną naktį purve parke. Jis nusprendė ką nors padaryti dėl mielos moters, tad jo galvoje kilo geniali mintis. Jis nusprendė jai pastatyti mažą namelį ant ratų savo rankomis.

Reklama

Išleidus apie 500 dolerių medžiagoms, po poros dienų darbo namelis, kuriame Smokie galės miegoti ramiai, saugiai, sausai ir šiltai, buvo paruoštas. Tai be abejonės neprilygsta normaliems erdviems namams, tačiau žmonėms neturintiems absoliučiai nieko – ši pagalba reiškė labai daug.

“Niekas ir niekada man tiek daug nepadarė, kaip Jūs” – sakė dėkinga moteris, gavusi pastogę. Nuo to laiko, kai Elvis suteikė Smoky galimybę turėti tokį šaunų mobilų namelį, į vyrą kreipėsi dar dešimtys kitų benamių su prašymu pagelbėti. Tada Elvis pasidalino savo istorija ir sulaukė kitų žmonių palaikymo.

Reklama

Jam buvo suaukota net keliolika tūkstančių, kuriuos jis skyrė kitų mobilių namelių benamiams statybai. Nors iš šono pažiūrėjus žmogui, kuris niekada nebuvo benamis, šie nameliai turi daug trūkumų. Tačiau benamiams šie nameliai reiškia naują gyvenimo etapą. Visai gali būti, kad benamystės problema gali būti išspręsta būtent tokių mini namelių būdu, nes ši tendencija greitai plinta visame pasaulyje.

Reklama