Skip to main content

Vaikinas savo merginą vadino stora kiaule, todėl vieną dieną ji nusprendė imtis pokyčių. Dabar jau buvęs vaikinas gali gražutis nagus

Dviejų vaikų mamai Alvinai Rayne teko iškęsti skaudžias patyčias, kai buvęs vaikinas nuolat prikaišiojo dėl papildomų kilogramų ir vadino ją “stora kiaule“.

Moteris susirgo depresija ir pradėjo dažnai lankytis greito maisto restoranuose. Tuo tarpu vaikinas manipuliavo Alvina ir sakė, kad ji niekada nesusiras jokio kito vyro.

Reklama

Alvina palūžo psichologiškai, o jos svoris pasiekė 124 kilogramus. Tuo metu patyčias išgyvenanti moteris suvartodavo net 5000 kilokalorijų per dieną…

Netrukus dviejų vaikų mama pastebėjo, kad jai nebetinka jokie moteriški drabužiai ir teko pradėti lankytis vyriškų drabužių skyriuose.

Visgi 2009 metais Alvina pasakė – gana! Moteris pradėjo sportuoti ir paliko savo vaikiną. Ji visiškai pakeitė savo savo valgymo įpročius ir pradėjo sunkią kelionę, kad įrodytų, jog buvęs mylimasis buvo neteisus!

Reklama

“Net šiandien prisimenu jo žodžius: “Tu planuoji mane palikti? Koks vyras norės tokios storos kiaulės, kaip tu?“. Jis nuolat pabrėždavo, kad esu nieko verta ir niekada nesugebėsiu numesti papildomų kilogramų. Ir tokius žodžius girdėdavau kiekvieną dieną“ – praėjusį gyvenimo etapą prisimena moteris.

Reklama

“Buvo ne viena akimirka, kai norėjosi viską tiesiog mesti. Tačiau tuomet prisimindavau buvusio vaikino žodžius: “tu niekada nesugebėsi numesti svorio“. Tai buvo pati didžiausia motyvacija. Po to, kai numečiau svorio, buvęs vaikinas bandė mane susigrąžinti ir sakė, kad padarė didžiausią gyvenimo klaidą. Aš tik nusijuokiau ir pasakiau, kad to nebus niekada gyvenime“ – pasakoja Alvina.

Šiandien moteris yra laimingai ištekėjusi už savo vyro Sašos.

“Šiuo metu esu neįtikėtinai laiminga ir net nenoriu prisiminti tų žiaurių dienų, kurias teko išgyventi. Buvęs vaikinas su manimi elgėsi lyg su kokia šiukšle. Gerai, kad visa tai jau praeityje“.

Reklama

“Su dideliu antsvoriu atsirado ir sveikatos problemos. Turėjau labai aukštą kraujospūdį, nuolat patirdavau panikos priepuolius. Tačiau visos problemos išsisprendė, kai numečiau papildomus kilogramus.

Noriu, kad ir kiti žmonės žinotų, jog niekada nevėlu keistis. Nereikia užsistovėti ten, kur esi. Kiekvienas žmogus gali keisti savo kūną ir gyvenimą“.

Galima tik pasidžiaugti, kad Alvinai pavyko pasiekti savo tikslą ir dabar ji gali mėgautis gyvenimu!

Reklama