Skip to main content

Kurjerė pristatė maisto prekes pagyvenusiam vyrui, kuris atrodė labai prastai, todėl nusprendė užeiti į jo namus. Kitą dieną ji pravirko sužinojusi, ką lėmė šis poelgis

Visame pasaulyje, kaip ir Lietuvoje, ypač pandemijos metu, išpopuliarėjo visiems pasiekiamas būdas apsipirkti internetu ir gauti maisto produktų tą pačią dieną kurjerio dėka. Šiuo patogumu ypač naudinga buvo pasinaudoti tiems, kas nori parūpinti sergančiuosius ar vyresnio amžiaus artimuosius.

Reklama

JAV populiari kurjerių paslauga “Instacart” taip pat per pastaruosius du metus užaugo iki neįtikėtinų apimčių. Šia paslauga pasinaudojo ir moteris, norėjusi savo tėvą aprūpinti maistu, nes pati to padaryti negalėjo. Įprastai tokios įmonės turi griežtas aptarnavimo taisykles. Palikti pirkinius tik lauke, būtinai nufotografuoti pristatytas prekes prie gavėjo durų, sulaukti gavėjo ir įsitikinti, kad jis jas pasiima bei jokiu būdu neperžengti nepažįstamų žmonių slenksčio, dėl privatumo taisyklių.

Tačiau įmonei dirbusi kurjere Jessica Higgs tądien pajuto, kad visos taisyklės turi turėti išimtis. Jessica matė prie užsakymo buvusią žinutę, kad pirkiniai yra užsakyti moters vyresnio amžiaus vyrui, kaip ji greitai suprato – tėvui. Jessica kaip įprasta padėjo pirkinius prie durų ir paskambino į duris. Tačiau kai ji pamatė, kad pro duris išėjo labai silpnas ir akivaizdžiai ligotas vyras, jos viduje kažkas sukirbėjo.

Reklama

Gal tai buvo intuicija, tačiau Jessica kažkodėl panorėjo vyrui padėti daugiau. Ji pasisiūlė padėti įnešti jo pirkinius į vidų, nors tai griežtai draudžia taisyklės. Vyrui sutikus, Jessica su jauduliu įėjo į namus. Ji toliau stebėjo vyrą, kuris vangiai judėjo link savo virtuvės. Mergina taip pat pajuto keistą ir specifinį kvapą namuose. Vos Jessica išėjo iš senolio namų, ji pati pasijuto negerai.

Reklama

Ji iš karto surado užsakovės kontaktą ir nusprendė su ja susisiekti. Jessica žinojo, kad ji peržengia ribas ir gali netekti savo darbo dėl tokių veiksmų, tačiau jos intuicija kuždėjo, kad senoliui yra iškilęs pavojus. Jessica parašė žinutę senolio dukrai ir pasakė, kad įtaria namuose dujų nutekėjimą. Propano dujos yra bekvapės, tačiau saugumo sumetimais dujų kompanijos prideda specifinio kvapo priedą, kuris gali atskleisti žmonėms, kad namuose yra dujų nuotėkis.

Būtent tą nemalonų kvapą ji pajuto užėjusi, o net 5 minutes praleidusi ten kurjerė pati pasijuto blogai. Senolio dukra padėkojo kurjerei už perspėjimą ir nedelsiant išsiuntė savo sūnų pas senelį patikrinti situacijos. Kitą dieną Jessica negalėjo sustabdyti ašarų. Jos užsakovė pakeitė arbatpinigių sumą nuo 14 dolerių iki 100. Kartu su apdovanojimu Jessica gavo ir žinutę.

Reklama

“Ačiū jums labai. Iš tiesų, namuose buvo dujų nuotekis. Jei ne jūs ir jūsų instinktas, mano tėtis mirtų, taip pat pavojus kiltų ir mano sūnui. Ačiū už tai, kad išgelbėjote mano svarbiausių žmonių gyvybes!”. Jessica visa šia situacija pasidalino internete ir jos video, kupinas ašarų, džiaugsmo ir palengvėjimo, akimirksniu apskriejo aplink pasaulį.

Reklama

Savo žinutę pasauliui Jessica užbaigė taip: “Aš esu tiesiog paprasta kurjerė. Tačiau jei kažką pastebite, veikite. Padėtike kitiems, jei matote būtinybę. Aš taip džiaugiuosi, kad pasiklioviau savo intuicija.”

Jessica didvyrišką poelgį pripažino ir pagyrė ne tik pagrindinis įmonės vadovas, milijonai žmonių aplink pasaulį, bet ir žinomi žmonės. Būtent tai ir yra puikus kliento aptarnavimas, išsaugant gyvybes. Šaunuolė!

Reklama