Skip to main content

Mergina užsisakė maisto į namus, tačiau ji liko šokiruota pamačiusi, kas pristatė jos užsakymą

Turbūt nėra nieko geriau, nei po sunkios darbo dienos turėti galimybę neruošti maisto ir užsisakyti jo į namus. Vos keliais paspaudimais telefone galima užsisakyti mėgstamą (galbūt ir nelabai sveiką) maistą ir laukti savo vakarienės, kurią kažkas pristatys iki pat durų.

Reklama

Tą patį padarė ir mergina, vardu Anastasia Elsinger. Ji po užsakymo tiesiogiai stebėjo telefone kurjerio kelionę iki jos namų. Mergina pamatė, kad kurjeris pradeda vėluoti, nes sustojo už kelių šimtų metrų nuo jos namų. Ji išsigando, kad laukiamas maistas bus pristatytas ne tuo adresu, todėl išėjo į gatvę pažiūrėti, kas vyksta tolumoje.

Ji pajuto nusivylimą, kai pamatė, kad jos kurjerį sustabdė policija. “Velniai rautų, mano maistas vėluos” – pagalvojo mergina ir grįžo namo. Tačiau pagaliau sulaukusi skambučio į duris ji patyrė šoką. Prie jos durų stovėjo policijos pareigūnas, kurio rankose buvo bepradedąs atšalti maistas.

“Žinau, kad tikėjotės pamatyti ne mane” – su šypsena veide pasakė policininkas.

Reklama

Paaiškėjo, kad jos kurjeris buvo suimtas, o geraširdis policininkas Sam Buhr nusprendė nepalikti užsakovės be maisto ir užbaigė pristatymą asmeniškai. Anastasia prapliupo juoku, nes situacija iš tiesų buvo beprotiška. DoorDash pristatymo programėle gali naudotis bet kas, tad kurjeriais įprastai būna paprasti žmonės. Ji niekada nesitikėjo, kad maistą kada nors jai pristatys policija.

Reklama

Laimei, visą kuriozinę ir net malonią situaciją įamžino merginos namų vaizdo kamera, kurios įrašas apskriejo visą pasaulį. Daugybė žmonių gyrė policininką už tai, kad jis nusprendė padaryti gerą darbą nepaisant to, kad prieš porą minučių kažką suėmė.

“Mes nemanome, kad artimiausiu metu policija pradės aktyviai pristatinėti maistą į namus, tačiau šiuo atveju, vienas mūsų pareigūnų pasielgė pagirtinai, nes nutarė padėti niekuo dėtai klientei ir užbaigti jos užsakymą. Saugoti ir tarnauti – tai yra JAV policijos šūkis, tad mes su mielu noru ir patarnaujame mūsų piliečiams.” – sakė policijos atstovai spaudai.

Reklama

Anastasia pasidalino vaizdo įrašu internete norėdama parodyti, kokie geri policininkai dirba jų apygardoje, tačiau nesitikėjo, kad jis išplis visame pasaulyje.

“Mūsų dienomis yra daug negatyvo, tad pamaniau, kad žmonėms smagu bus pamatyti kuriozišką ir malonią situaciją, kuri prajuokino mane pačią iki ašarų” – sakė mergina.

Bravo policininkui už gerą darbą, kuris parodo, kokia yra jo asmenybė, kuri atsidavusi bendruomenei.

Reklama