Skip to main content

Viešbučio darbuotoja atėjo sutvarkyti kambario, kuriame gyveno senukų pora. Tačiau ji liko šokiruota, kai pamatė, kas slepiasi spintelės stalčiuje

Greičiausiai kiekvienas yra atsidūręs situacijoje, kai apsistojęs viešbutyje pradedi galvoti, ar tikrai saugu palikti brangius daiktus kambaryje. Nepriklausomai nuo visų baimių, ši istorija yra puikus įrodymas, kad paslaugų sektoriuje dirba labai sąžiningi ir darbštūs žmonės.

Reklama

Garbingo amžiaus pora gyveno Mičigane (JAV), tačiau labai norėjo persikelti arčiau savo šeimos, kuri buvo įsikūrusi už 800 kilometrų esančiame Kentukyje.

Sutuoktiniai susikrovė svarbiausius daiktus ir išvyko į savo naujuosius namus. Pora pasiėmė ir didelę grynųjų pinigų sumą, kad be jokių rūpesčių galėtų pradėti naują gyvenimo etapą kitame mieste.

Sutuoktiniai buvo pasiėmę 11 000$, tačiau atvykę į naujuosius namus suprato, kad kažko trūksta… Moteris pastebėjo, kad nėra vieno krepšio.

Pora net neturėjo minties, kur galėjo pasimesti krepšys su pinigais… Tačiau vėliau paaiškėjo, kad viena auksinės širdies moteris rado šį vertingą krepšį.

Reklama

Brigid Murray dirba kambarių tvarkytoja “Ann Arbor Regen“ viešbutyje, kuriame pora buvo apsistojusi ilgos kelionės metu. Būtent ši moteris ir rado poros paliktą krepšį.

Galbūt kitas žmogus būtų pasisavinęs šią didelę pinigų sumą, tačiau Brigid net neturėjo tokios minties. Viešbučio darbuotoja yra neįtikėtinai sąžininga.

Reklama

Jeigu ne nepažįstamos moters gerumas, sutuoktiniai būtų susidūrę su rimtomis finansinėmis problemomis.

Brigid kolegos sako, kad ji yra bene pats sąžiningiausias ir darbščiausias žmogus, kokį tik jie pažįsta.

Tuo tarpu poros sūnus pasakojo, kad mama verkė iš laimės, kai atsirado krepšys su pinigais.

Labai kilnus poelgis! 

Reklama