Skip to main content

Mama prarado mylimą dukrą autoavarijoje, tačiau po kelių mėnesių ji liko šokiruota, kai rado laišką nuo dukros

Ji buvo įprasta šešiolikmetė mergina, kurios visas gyvenimas buvo dar prieš akis. Ji mėgo leisti laiką su savo vaikinu, mėgo linksmintis su draugais, o svarbiausia – labai mylėjo savo šeimą.

Kitaip nei daugelis paauglių, Macy Mathis nesigėdijo savo tėvų ir mielai su jais leido laisvalaikį.

Praėjus keliems mėnesiams po Macy mirties, jos mama Cindy rado slaptą laišką ir iš karto prarado žadą…

Reklama

Nei viena mama neturėtų išgyventi to, ką teko išgyventi Cindy. Jos dukra su vaikinu pateko į siaubingą avariją, o gydytojai net penkias dienas kovojo dėl jaunos merginos gyvybės. Deja, bet Macy neišgyveno…

Po dukros mirties Cindy buvo visiškai palūžusi, tad į jos kambarį nedrįso užeiti net kelis mėnesius.

Kai Cindy skausmas šiek tiek atslūgo, ji pagaliau ryžosi sutvarkyti dukros kambarį. Netrukus moteris rado jai adresuotą laišką, ant kurio buvo užrašyta – “atidaryk, kai manęs ilgėsies“. Gedinti mama buvo labai sujaudinta ir šokiruota, nes tikrai nesitikėjo rasti kažko panašaus Macy kambaryje.

Reklama

Laiške buvo rašoma:

“Labas, mamyte. Užjaučiu dėl to, kad manęs ilgiesi. Labai tikiuosi, kad tau viskas gerai, kad ir kur bebūtum ir ką beveiktum. Aš irgi tavęs ilgiuosi. Jeigu atvirai, tai nemėgstu būti toli namų ilgesnį laiką. Aš labai greitai jų pasiilgstu. Kai buvau maža ir gyvenau su tėčiu, visada laukiau akimirkos, kol grįšiu pas tave. Taip yra tikriausiai dėl to, kad pas tave namuose visada galima gauti skanaus maisto. Bet labiausiai dėl to, kad labai tavęs pasiilgstu. Mama, aš amžinai tave mylėsiu. Ačiū už viską, ką dėl manęs padarei.

Macy Mathis“.

Reklama

Šis laiškas buvo tai, ko Cindy labiausiai reikėjo. Po mylimos dukros mirties moteris išgyveno sunkiausius savo gyvenimo mėnesius. Šis laiškas leido jai pagaliau atsisveikinti su dukra.

Anksčiau Macy savo mamai buvo padovanojusi 25 laiškus, kurie buvo skirti pačioms įvairiausioms progoms.

Tuo metu jauna mergina tikrai nežinojo, kokie svarbūs šie laiškai taps mamai, kai jos neteks…

Reklama

Vėliau Cindy pasidalino dukros laiškais internete ir paskatino kitus žmones išmokti didelę pamoką. Jis paskatino visus vaikus, kurie sužinojo apie Macy istoriją, rašyti laiškus savo tėveliams. Moteris sako, kad labai svarbu pasakyti savo tėvams arba vaikams, kad juos myli, kol dar ne per vėlu…

Reklama