Skip to main content

Jauna mergina žuvo siaubingoje autoavarijoje, tačiau po pusės metų pareigūnai įvykio vietoje rado tai, kas merginos artimuosius akimirksniu pravirkdė

2015-ųjų balandį Clarkų šeima liko visiškai sugniuždyta. Jų vyresnioji dukra, 20-metė Emily žuvo siaubingoje avarijoje.

Mergina ir keturios jos draugės vyko laikyti baigiamojo egzamino slaugos mokykloje. Jų visų laukė šviesti ateiti, o iki mokyklos baigimo buvo likusi vos savaitė.

Tą lemtingą dieną automobilis susidūrė su vilkiku, o Emily ir jos draugių gyvybės užgeso įvykio vietoje…

Reklama

Emily mama Katy, tėtis Craig ir jaunesnioji sesuo Hailey buvo visiškai sugniuždyti. Šeima net nenutuokė, kaip reikės gyventi toliau.

Emily labai mėgo fotografuotis, todėl artimieji meldėsi, kad policija surastų jos mobilųjų telefoną. Tai turėjo būti paskutinis jos prisiminimas.

Deja, bet po ilgų paieškų policijai nepavyko rasti mobiliojo telefono. O net jeigu ir būtų rastas, tikimybė, kad jis veiks buvo labai maža.

Tačiau vieną naktį Emily jaunesnioji sesuo Hailey susapnavo sapną, kurio niekaip negalėjo pamiršti. Ji susapnavo, kad matė Emily telefoną, gulintį toje pačioje vietoje, kurioje ji mirė.

Vėliau mergina papasakojo apie savo sapną tėvams ir visi jie nuvyko į nelaimės vietą, kad įsitikintų, jog policija nieko nepraleido.

Reklama

Deja, bet šeima nieko nerado…

Po kurio laiko Emily tėvai susitaikė su tuo, kad dukros telefonas niekada nebus rastas. Tačiau Hailey giliai širdyje žinojo, kad jis kažkur yra.

Praėjus šešiems mėnesiams po avarijos su šeima susisiekė policijos pareigūnai ir pranešė, kad buvo rastas Emily telefonas. Nuostabu buvo tai, kad pakrautas telefonas įsijungė!

Reklama

Jame buvo pilna nuotraukų iš Emily paskutinių dienų žemėje. Tarp jų buvo vaikino, draugų, šeimos ir, žinoma, pačios Emily nuotraukų.

“Tai suteikė didelį džiaugsmą mūsų šeimai. Jos nebėra, tačiau žiūrėdamas į šias nuotraukas dar kartą galiu įsitikinti, kokia nuostabi ir graži buvo mano dukrelė“ – su ašaromis akyse sakė Emily tėtis.

Labai gaila, kad ši jauna mergina pasaulį paliko taip anksti, tačiau rastas telefonas suteikė šeimai jėgų judėti į priekį…

Reklama