Skip to main content

Moteris ramiai dirbo savo darbo vietoje, kai ją pakvietė pasikalbėti kolegos. Bendradarbių žodžiai moterį akimirksniu pravirkdė

60-metė Darlene Quinn dirba prekių rūšiuotoja siuntų pristatymo kompanijos sandėlyje. Šioje įmonėje moteris dirba pastaruosius septynis metus, o jos darbo diena prasideda 4 val. ryto.

Darlene niekada nekildavo problemų pasirodyti darbe taip anksti, tačiau prieš kelis mėnesius sugedo jos automobilis.

Reklama

Rytais moterį paveždavo kaimynas, tačiau po darbo dienos nelikdavo kito pasirinkimo, kaip pėsčiomis keliauti 20 kilometrų namo. Darlene neturėjo pakankamai pinigų susiremontuoti automobiliui.

Net ir blogiausiomis oro sąlygomis moteris keliaudavo pėsčiomis, o kitą rytą laiku pasirodydavo darbe. Ir taip kiekvieną dieną…

Po kurio laiko apie liūdną Darlene situaciją sužinojo bendradarbis Josh Lewis ir viršininkas Mark McDaniel.

Kai tik vyrai galėdavo, jie kiekvieną kartą paveždavo moterį iki namų.

“Buvo labai liūdna, kad tokio garbingo amžiaus moteris turi nueiti po tokį atstumą kiekvieną dieną“ – pasakoja Josh.

Dažniausiai Darlene paprašydavo ją išleisti maisto prekių parduotuvėje, kur ji prisipirkdavo tiek maisto produktų, kiek gali panešti.

Josh pasakoja, kad Darlene kiekvieną kartą prašydavo leisti sumokėti už kurą, tačiau vyrai niekada pinigų neimdavo.

Reklama

Norėdama sutaupyti pakankamai pinigų automobilio tvarkymui, moteris dirbo net šešias dienas per savaitę. Josh suprato, kad tam prireiks nemažai laiko, todėl pasiūlė viršininkui kartu pradėti lėšų rinkimo kampaniją. Vyrai norėjo nupirkti naują automobilį.

Vos per savaitę buvo surinkta pakankamai pinigų, kad išeitų naujas automobilis.

Reklama

Josh Lewis ir Mark McDaniel nuvyko į vietinę atstovybę, nupirko automobilį ir kaip reikiant nustebino pagyvenusią moterį. Natūralu, kad Darlene negalėjo sulaikyti ašarų išgirdusi tokią džiugią naujieną.

“Tai buvo nuostabi akimirka. Ji pradėjo verkti ir negalėjo patikėti tuo, kas vyksta“ – pasakoja Josh.

Su Joshu susisiekė ir dvi įmonės, kurios pasiūlė nemokamai pakeisti alyvą ir padangas, kai tik to reikės.

Pati Darlene nenorėjo viešumo, tačiau leido bendradarbiui kalbėti jos vardu. Moteris norėjo padėkoti kiekvienam, kuris prisidėjo prie jos naujo automobilio pirkimo.

Reklama

Josh taip pat pasidalino jautria žinute:

“Šios moters istorija yra tikras įkvėpimas kiekvienam. Nemanau, kad aš galėčiau nueiti po 20 kilometrų kiekvieną dieną. Ir tik tam, kad pasirodyčiau darbe…“.

Štai ką gali pasiekti susivieniję žmonės…

Reklama