Skip to main content

Mama liko priblokšta, kai dukra į šiukšliadėžę išmetė daiktą, kurio pati norėjo. Nedėkinga dukra buvo pamokyta labai netikėtu būdu

Vaikystė yra tikrai sudėtingas metas, nes tuo periodu mes tik pradedame mokytis ir suprasti gyvenimą sudarančius dalykus. Kokios yra vaiko pareigos, ką daryti gerai, o ką blogai, kas yra pinigai ir iš kur viskas atsiranda. Tėvai visada stengiasi duoti savo vaikams viską, ko jie nori, ko paprašo ir kas jiems geriausia. Tačiau skaudžiausia tėvams yra tada, kai jų vaikas, galbūt pats to nesuprasdamas, pasielgia labai nedėkingai ir nederamai.

Reklama

Haley Hassell iš Floridos visada visomis išgalėmis stengėsi suteikti viską savo dukrai Presleigh, tačiau vieną dieną jai teko prisiimti ir griežtesnės mamos vaidmenį. Presleigh panoro, kad mama jai nupirktų LOL prekės ženklo penalą mokyklai.

Nors jis ir kainavo daugiau nei įprasti penalai vien dėl to, kad ant jo yra nupieštos LOL lelytės, kurių trokšta visos mergaitės, mama nesipriešino dukros norams. Po poros dienų, apėjusi tris parduotuves, ji pagaliau rado rašiklinę, kurios norėjo dukra.

Reklama

Mama buvo laiminga žinodama, kad maloniai nustebins dukrą jos trokštamu daiktu. Tačiau įteikusi penalą dukrai ji apstulbo, nes Presleigh išmetė jį į šiukšlių dėžę. Ji pasakė, kad visi klasėje tokius turi ir ji tokio nebenori.

Reklama

Nusivylusi ir pikta dukra nuėjo į savo kambarį, o mama liko virtuvėje tvardyti viduje sukilusio pykčio. Ji jautė, kad iš jos ausų tuoj pradės sklisti dūmai, tačiau ji privalėjo sugalvoti būdą, kaip pamokyti savo dukrą dėkingumo.

Ji paėmė plastikinį maišelį, ant kurio ji užrašė “Presleigh penalas” ir pasikvietusi dukrą atgal jai įteikė. Vaikas greitai puolė į paniką ir isteriją, nes tokio istorijos posūkio mergaitė tikrai nesitikėjo. Kai Presleigh pradėjo prašyti jos išmesto penalo atgal, jos mama pasakė, kad jis keliaus nepasiturinčiai šeimai, kurioje tėveliai neįstengia savo vaikams nupirkti tokių penalų.

Reklama

Arba dar geriau, jei jis bus atiduotas vaikams, kurie net neturi tėvelių. Haley pasidalino savo “mamiška” istorija savo facebook profilyje ir netrukus ji sulaukė milžiniško palaikymo. Jos įrašu pasidalino 61 tūkstantis žmonių, o spustelėjimu “patinka” moterį palaikė net 136 000 žmonių.

Reklama

Komentaruose kitos mamos išreiškė palaikymą ir papasakojo savas istorijas, kuriose vaikai buvo mokomi vertinti tai, ką turi. Nors atsirado ir tokių, kurie pavadino mamos elgesį žiauriu, daugelis sutiko su tuo, kad vaikams privaloma išaiškinti jų poelgių pasekmes.

Šiuo atveju mergaitė norėjo specifinio daikto ir gavusi jį ji lengva ranka pakeitė savo norus, taip bandydama manipuliuoti mamos dosnumu. Tačiau šį kartą jai teko skaudžiai išmokti savo pamoką – gerbti savo mamą ir vertinti tai, kas jai duota.

Reklama