Skip to main content

Mama žinojo, kad trylikametis sūnus uždarbiauja pas kaimynus. Tačiau po kurio laiko paaiškėjo, kokiu tikslu sūnus taupė pinigus ir moteris liko visiškai priblokšta

Krystal Preston visada abejojo dėl savo sugebėjimų būti gera mama savo 3 vaikams. Neseniai patirtos skaudžios skyrybos moteriai atėmė ne tik gyvenimo džiaugsmą, bet ir energiją. Nepaisant to ji sutelkė visas savo jėgas ir stengėsi kaip įmanydama dėl savo atžalų.

Reklama

Nors šeima gyveno vargingai, Krystal visada stengėsi suteikti savo vaikams viską, ko jie nori. Vieniša mama jaučia didelį dėkingumą, nes ji žino, kad jos vaikai taip pat labai stengiasi padėti jai buityje ir palengvinti jos sunkią naštą. Tačiau mama tikrai sunerimo, kai jos sūnus William pradėjo labai aktyviai ieškoti darbelių pas kaimynus, už kuriuos jis gautų bent porą dolerių.

Krystal pergyveno, kad jos sūnui kažko gyvenime trūksta ir per jos nesugebėjimą aprūpinti jį viskuo, jis dabar kasdien grįžęs po pamokų ne ilsisi, o uždarbiauja. Moteris klausė sūnaus, ko jis siekia kaupdamas pinigus, tačiau William niekada aiškiai neatsakydavo. Krystal padarydavo išvadą, kad jos sūnus tiesiog nori nusipirkti daugiau video žaidimų, kurių pati ji įpirkti negali.

Reklama

Tačiau vieną dieną William paprašė mamos išeiti į kiemą ir su kai kuo susipažinti. Į lauką išėjusią mamą pasitiko nepažįstamoji, kuri pakvietė ją ir jos sūnų įsėsti į jos automobilį. Nors Krystal labai dvejojo ir nesuprato, kas vyksta, William pagaliau atskleidė savo slapto plano detales.

Reklama

Visą šį laiką jis kaupė pinigus tam, kad nupirktų mamai automobilį. Jis ne tik uždirbo grynųjų šienaudamas pieveles, tačiau net pardavė savo žaidimų konsolę ir su šia moterimi jie dabar važiavo pasiimti jų automobilio. Krystal negalėjo tuo patikėti.

“Koks trylikametis perka savo mamai automobilį?”– klausė savęs šokiruota moteris.

Netrukus jie privažiavo prie netoliese esančio namo, kur jų laukė William nupirktas automobilis. Krystal buvo labai sujaudinta tokios savo sūnaus dovanos. Kai 13-mečio paklausė, kodėl jis taip pasielgė, jo atsakymas sužavėjo visus.

Reklama

“Aš žinojau, kad mūsų šeimai labai reikia bent paprastos transporto priemonės. Žiūrėdamas įvairius video Youtube platformoje, aš pamačiau kaip kažkas padovanojo savo mamai automobilį. Aš iš karto panorėjau nustebinti taip pat ir savo mamą.” – vėliau žurnalistams sakė paauglys.

Reklama

Krystal papasakojo apie sūnaus poelgį Facebook tinkle, tačiau ji nė nenumanė, kad jos įrašą pamatys tūkstančiai žmonių, kurie gyrė jos vaiką dėl nuostabios širdies.

“Visi žmonės turi gyvenime pakilimų ir nuopuolių. Aš nesitikėjau, kad mano sūnus parodys tokį gerumą tada, kai mūsų šeima išgyvens sunkiausią laikotarpį.”– sakė sujaudinta mama.

Daugybė žmonių norėjo išreikšti palaikymą ir pagarbą berniukui ir net surinko lėšų tam, kad berniukas galėtų sau įsigyti naują žaidimų konsolę. Šio paauglio poelgis parodė, kad amžius tėra tik skaičius. Šio paauglio amžius nesutrukdė jam pasielgti neįtikėtinai šauniai dėl savo mamos, kuri džiaugiasi tuo, kad sūnų išauklėjo tinkamai ir jis užaugo su nuostabia ir gera širdimi. 

Reklama