Skip to main content

Vaikinas pasibeldė pas nepažįstamus kaimynus, kad pasiskolintų degtukų. Duris atidarė įspūdingo grožio mergina ir viskas baigėsi labai netikėtai

“Ši keista istorija nutiko maždaug prieš pusę metų. Jau ruošiausi gaminti pietus, tačiau pastebėjau, jog pasibaigė degtukai. Pagalvojau, kad geriausia išeitis būtų pasiskolinti iš kaimynų. Pasibeldžiau į vienas daugiabučio duris, o jas atidarė nuostabaus grožio mergina.

Reklama

Prieš mane stovėjo tikra gražuolė! Paprašiau degtukų, o Dovilė (toks kaimynės vardas) pasakė, kad galiu juos pats pasiimti iš virtuvės. Kadangi kitame kambaryje kaimynės laukė mažametis sūnus, ji pasakė, kad degtukai guli viršutinėje lentynoje, šalia kavos.

Dovilė paprašė išeinant uždaryti duris, o pati nuėjo į miegamąjį maitinti sūnaus. Nuėjau į virtuvę, o degtukai buvo tiksliai ten, kur ir sakė kaimynė. Pasiskolinau juos, greitai nuėjau į savo butą prisidegti viryklę ir grįžau su degtukais į kaimynės butą. Padėjau juos atgal į vietą.

Reklama

Praėjus maždaug savaitei ta pati kaimynė pakvietė pas save į svečius pavakaroti. Su Dovilės vyru išgėrėme po kelis butelius alaus ir išėjome į balkoną parūkyti. Nei vienas neturėjome žiebtuvėlio, todėl kaimynas pradėjo ieškoti degtukų virtuvėje. Aš jam pasakiau: “degtukai guli viršutinėje lentynoje, šalia kavos“.

Reklama

Tą pačią sekundę kaimynas nužvelgė mane įsiutusiu žvilgsniu, o jo veidas pasidarė raudonas…

Dar kelios sekundės ir jis būtų vožęs man į veidą. Laimei, spėjau viską greitai paaiškinti…

Atrodo, kad jis patikėjo mano pasakojimu, tačiau dėl kažkokių priežasčių nebekviečia manęs kartu atsigerti alaus…“.

Reklama