Skip to main content

Mirštančios moters artimieji nustebo pamatę slaugytoją, kuri turėjo laisvadienį. Po akimirkos jie susigraudino, kai suprato, kokiu tikslu ji atėjo

Kasdien iš viso pasaulio sulaukiame daugybės negatyvių žinių apie prievartą, katastrofas ir kitas žmogaus ar gamtos sukeltas nelaimes. Laimei, tokiu informacijos sklaidos laikotarpiu galime pamatyti ir nuoširdžių bei už širdies griebiančių istorijų, kaip ši.

Reklama

Dažnai sakome, kad medikų darbas yra sunkus, nors jiems nereikia kilnoti sunkių maišų ar lieti prakaito, kaip kai kurie iš mūsų tai darome kokiose nors gamyklose. Medicinos personalo darbo specifika dažnai yra sunki todėl, kad šie specialistai susiduria su daug psichologinio skausmo ir įtampa, lydinčia sergančius ir mirštančius pacientus. 

18-metė Isabelle Jennings dirba ligoninėje slaugytojos padėjėja, todėl kaip ir jos kolegos, ji yra arčiausiai pacientų ir praleidžia su jais daugiausia laiko. Slaugės dažnai yra tie angelai sargai, kurie ne tik pasirūpina paciento fiziniu komfortu, bet ir nuoširdžiai užjaučia, paguodžia ir palaiko, kai sunku.

Reklama

Kai Isabelle sužinojo, kad jos slaugomos pacientės būklė sparčiai blogėja, ji labai susikrimto. Kitą dieną, kai Isabelle turėjo laisvadienį, ji vis vien atvyko į darbą ir nuėjo tiesiai į Helen palatą. Močiutės apsuptyje buvo jos artimieji, kurie maloniai nustebo seselės rodomu rūpesčiu ir noru aplankyti ligonę.

Reklama

Buvo aišku, kad Helen gyvena paskutines dienas ar valandas, tad Isabelle juto didelį norą padaryti jai kažką gražaus. Kai slaugė buvo palatoje, ji prisėdo prie senolės lovos, paėmė ją už rankos ir paklausė, ar gali jai sudainuoti. Senolės artimieji jau suprato, kad ši akimirka verta būti įamžinta.

Helen anūkas kaip mat pradėjo filmuoti slaugę ir močiutę, nes ta akimirka buvo verta milijono. Isabelle pradėjo dainuoti angelišku balsu, o Helen veide matėsi, kaip ji panyra tarsi į transą. Helen mirė po poros dienų, o jos šeima nusprendė pasidalinti vaizdo įrašu kaip padėka medicinos personalui, kurie rūpinosi senole iki paskutinio jos atodūsio.

Reklama

“Per visą netekties skausmą dažnai pamirštame padėkoti tiems, kas nuoširdžiai parodė rūpestį ir atjautą. Medikų ir slaugių yra visokių, kartais susiduriame ir su neigiamais pavyzdžiais. Tačiau tikrai galiu teigti, kad visą laiką, kai Helen buvo ligoninėje, ją supo ir rūpinosi tik patys šilčiausi, rūpestingiausi ir nuoširdžiausi sveikatos specialistai, kuriems norime pasakyti ačiū. Ypatingas ačiū Isabelle, kuri atvyko net savo laisvą dieną ir padovanojo Helen tokią jautrią dovaną.”- apibendrino senolės anūkai. 

Nuostabu, kad egzistuoja tokie nuostabūs slaugytojai su didele širdimi! Jautri akimirka ir nuostabus slaugės balsas video:

Reklama