Skip to main content

Ginkluoti užpuolikai įsiveržė į lažybų punktą su tikslu jį apiplėšti. Tačiau jie nebuvo pasiruošę tam, ką po akimirkos padarys iš pažiūros silpnas senukas

Kai įsivaizduojame herojus, saugančius kitus bėdoje, tikriausiai visi matome stipraus, jauno ir drąsaus vyro vaizdą. Tačiau pasaulis yra kupinas netikėtų herojų, kurie savo drąsa nustebina kiekvieną. Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje lažybų punktų yra tūkstančiai – tai vieta, kurioje laiką mėgsta leisti ir jaunas, ir senas.

Reklama

Lažybose dalyvauja ne tik azartiški lošėjai, tačiau ir tiesiog gerai praleisti laiką, žiūrint sporto varžybas, norintys žmonės. Vieną dieną į lažybų punktą Airijoje įsiveržė trys kaukėti užpuolikai su ginklais rankose. Jie nedelsiant puolė prie punkto vadybininko, sėdėjusio už kasos stalelio.

Vienas iš užpuolikų turėjo ginklą, kiti du – plaktukus. Už kito stalelio sėdėję klientas iš karto išsigando ir griuvo ant grindų, tačiau šalia sėdėjęs senolis tiesiog sutriko ir stebėjo, kas vyksta. 83-ejų vyras Denis O’Connor iš pradžių galvojo, kad tai pokštas, tačiau po poros sekundžių suprato, kad tai tikra.

Reklama

Vietoje to, kad apsisaugotų nuo apiplėšimo ir smūgių, jis puolė grumtis su vienu iš užpuolikų. Jis panaudojo visą turimą jėgą ir kartu su baro vadybininku grūmėsi su akivaizdžiai jaunais ir nepatyrusiais užpuolikais.

Reklama

Nusikaltėliai greitai išsigando ir keliolika sekundžių trukęs apiplėšimas staiga baigėsi jaunuoliams bėgant iš nusikaltimo vietos. Vaizdo kamerų įrašuose buvo matyti, kad Denis netgi nusprendė pasivyti užpuolikus.

Laimei, tą vakarą nusikaltėliai nieko nepešė ir nesužalojo nei vieno kliento, o visa tai drąsaus senolio dėka.

“Tu privalai arba bėgti ir slėptis, arba imti ir kovoti” – žurnalistams po įvykio sakė senolis. Jis norėjo apsaugoti lažybų punkto vadybininką, kuris galėjo būti stipriai sužalotas, jeigu nesulauktų pagalbos ginantis.

Reklama

“Vienas iš užpuolikų bėgdamas iš baro griuvo, tad aš jam sugebėjau įspirti. Tai buvo geras jausmas” – apie savo žygdarbį pasakojo Denis. Visa šalis, žiniasklaidoje sužinojusi apie senolio žygdarbį, buvo tiesiog šoke ir susižavėjime.

Reklama

Dennis pademonstravo, kad pasielgti drąsiai ir teisingai amžius nesvarbu. Bebaimis senukas tapo vietine žvaigžde, o atsidėkojant jam už drąsą, lažybų punktas įteikė dovanų.

Visas įvykis video įraše:

Reklama